Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fogyhattam le?

Mitől fogyhattam le?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt, középsulisként 54-55 kiló voltam. 161-162 centi akkor is és most is. Ma viszont ráálltam a mérlegre és 50 kilót mutatott.

Sok embernek biztos örömet okozna, nekem viszont egyből az vágott a tudatomba, hogy mi miatt lehetséges.

Az elmúlt két évben nem változtattam az étkezési szokásaimon. Annyi lehet viszont, hogy inkább 2-3x eszek egy nap, régebben 4-5x is ettem akár. Viszont nem tudok annyit enni egyszerűen, eltelítve érzem magam a kevesebb kajától is.

Mozgok is, igaz változó rendszerességgel.

Tavaly 52-53 kilót mértem, akkor nem igazán aggódtam, volt ,hogy visszaestem ennyi kilóra. Viszont 50 kiló 16 éves koromba lehettem utoljára.

Betegségre utaló panaszaim nincsenek, őszintén szólva teljesen egészségesnek érzem magam.

Vagy csak túlreagálom és normális dolog ez, hogy 4-5 kiló lemegy 2 év alatt?


21/L



2018. jan. 24. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Ha hirtelen fogytál volna ennyit, az nem lenne normális, de szerintem még teljesen normális a súlyod a magasságodhoz.
2018. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi különös nincs abban, hogy egy picit kevesebbet ettél, így évek alatt egy kicsit csökkent a súlyod. Ráadásul kilókat ingadozik is a testsúly...

Azért figyelj oda, ne fogyj el. Bár remélhetőleg a szervezeted most már adni fogja az éhségjeleket, hogy ne legyen túl sovány... De nem mindenkinél működik ez jól, illetve van, aki elfoglaltan alig eszik...

2018. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!