Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy srac miatt idegeskedek...

Egy srac miatt idegeskedek egy hete Ket kg-mal kevesebbet mutat a merleg. Annyit nem tudok enni Fogyhattam ennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne fogynál, ha nem eszel annyit, mint idáig.
2017. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A stressz a legjobb módja a fogyásnak. Ilyenkor nincs étvágya az embernek, vagy kevesebbet eszik a szokottnál.

Ebből kifolyólag, persze, hogy fogyhatsz. Viszont, ilyen fogyásnál, ami hirtelen történik, vigyázz mert könnyen megbetegedhetsz.

2017. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyne fogyhattal. Vigyaz magadra, en szerelmi banat miatt anorexias lettem, több, mint 20 kg-t fogytam.
2017. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ket z-vel vigyazz magadra :D
2017. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A fogyás nagyon sok mindentől függ, ha nem eszel vagy keveset és normálisan van székleted, akkor elsősorban a béltartalmad ürül ki, és nem fogyás, de lapos lesz a hasad. Ez lehet 3-4 kg is.

Után az izmok kezdenek leépülni, ezért nagyon fontos hogy eleget mozogj, és ezután fogysz zsírból.

Nagyon fontos hogyha ezt a szokásod tudod tartani, akkor sokat mozogj, és igyál bőségesen.

2017. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rakszegi Napsugár válasza:
Persze fogyhatsz,ha ideges vagy és semmit nem eszel . Ne idegeskedj. Napsugár
2017. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jövő válasza:
Én négy kilót fogytam hasonló ok miatt, egy hét alatt.
2017. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!