Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan aki a pfizer után...

Van olyan aki a pfizer után sinopharmot kapott második oltásként? Vagy így szeretné?

Figyelt kérdés

A házi orvosom azt javasolta ne adassak második pfizert, mert nagyon rossz mellékhatásaim voltak. Azt javasolta adassam be a sinopharmot 2.-ként.

Biztos vagyok benne, hogy pfizert nem adatok, de a sinopharmtól is félek.

Egy cikket olvastam erről, amiben az állt, hogy egy szerb férfit véletlenül oltottak így és nincs jól ezután.

Kezd elegem lenni ebből az egészből.

Napi szinten sírok.

Úgy érzem nem kell nekem semmilyen második.

Csak közben pedagógusként szeretnék jövőre dolgozni, félek kötelező lesz. Félek ettől a vacaktól is, hogy elkapom a vírust. Hiszen ha a pfizerre olyan rosszul reagáltam, ahogy, akkor a vírus nem tudom mit váltana ki belőlem.

A házi orvos azt mondta nyugodtan adassak sinopharmot, de én már teljesen elvagyok bizonytalanodva!:(((((((


23 éves lány vagyok egyébként.

Féltem az életemet.

Nagyon-nagyon rosszul voltam az első után.


A pfizer elvileg nem javasolja a keverést.


Köszönöm, ha valaki válaszolt, hogy hallott -e ilyenről vagy járt -e valaki így??!!


Vagy aki pfizer első oltást megkapta és nem kaphat másodikat belőle neki mit javasoltak, mit tervez...?



Köszönöm előre is a segítséget!!!



2021. aug. 6. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező ott hibazta el a kamuzást, hogy nem kicsit túltolta a biciklit. Nem véletlenül mondják, hogy a kevesebb néha több...
2021. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Elmentem az oltópontra és ott bejelentettem a mellékhatásaimat.

Elmentem agyi mri-re, neurológushoz nekem enni elég volt. Minek kopogtassak. Mivel lesz jobb nekem akkor. Tudják az oltóponton mi volt. Nem tudnak mit kezdeni velem. Én így jártam. Nyirokcsomóm lett 3 nagy a nyakamon. Az oltás óta nem mennek vissza azok sem. Fül orr gégész biopsziát kíván venni belőlük, mert nem tetszik neki. Már nagyok rég vissza kellett volna menniük. Mell röntgent is kértek, mert másnál ott is kialakult. Én már belefáradtam ebbe, hogy aggódom, hogy nincs -e komoly bajom.


Hagyjuk, köszönöm, hogy itt jártatok.

Nekem a kérdésemre itt úgy se kapok választ, de az orvosoktól se kapok, úgyhogy teljesen mindegy.


Szerintem akkor felejtsük el egymást rendben. Belefáradtam. Nem érdemlik meg az emberek, hogy tudják a másik mellékhatásait. Nem érdemli meg egyikőtök sem, hogy leírják bárhova vagy bejelentsék bárhová is, hiszen ti senkinek se hinnétek el.


Viszlát!

2021. aug. 7. 09:48
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Viszlát! Javaslom a gödény Facebook csoportot, ott biztos nagyobb sikered lesz!
2021. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nagyon enyhe bizsergés nálam is volt.

Arc,fej.

Pár alkalommal,most már egyre ritkábban.Májusban kaptam.

A lábam nagyon sokszor begörcsölt,szerencsére,csak pár percig tartott.

Teljesen tudtam vele létezni,de én is meggondolnám a harmadikat,főleg,hogy mit.

Viszont a kínai vakcinával oltottak csoportban,csak jót írtak a Pfizerről,semmi mellékhatás.

Szívem szerint kínait adatnék harmadiknak is,ha egyszer nagyon muszáj lesz,de így meggondolom.

2021. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Fúú... ez durva... sajnálom nagyon Kérdező, hogy így jártál😒 Én abban hibáztam, h még oltás előtt beléptem facebookon oltottak csoportjaiba ( Pfizer, Moderna - a többiből gyorsan ki is léptem mert szörnyű dolgokat olvastam) , persze ebben a 2-ben is. Egyáltalán nem vagy egyedül ezekkel a problémákkal, ha nem is ilyen súlyos, de hasonló mellékhatásokat ott bőven lehetett olvasni😒 pont ezért hezitáltam sokat, hogy akarom e én ezt. (Szerencsére az égvilágon semmit nem éreztem egyik után se és ezért mindennap hálát adok a Jó Istennek, mert van alapbetegségem is -de utálom ezt a szót- és 3 évig voltam közepesen kemény pánikbeteg) Jó lenne valami okosat írni, amitől javul az állapotod, de sajnos nem tudok segíteni😔 Csak együttérezni Veled ❤️

A 2.oltást én sem venném fel a helyedben, viszont nézetnék egy antitestet, lehet jó erős értéked van, ha ilyen brutálisan hatott az első szuri. Az megnyugtatna egy picit sztem, ha látnád, hogy nem hiába a szenvedés.

2021. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom,h ilyen negatív válaszokat kaptál, sajnos itt ez a divat. Facebookon lépj be a Pfizer-rel oltottak csoportba, ott biztos kapsz valami használtó segítséget❤️
2021. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Kérlek, a még oltatlanok érdekében jelezd a mellékhatásaid, mert az orvosok nem teszik meg. Sok ismerősömnek volt oltás után különböző panasza, de egyikük se jelezte. Mentek orvoshoz, de ők mindig csak azt mondják, "nem az oltástól van". Így örökre eltitkolhatják a valós megbetegedéseket. Amúgy is ez a cél, de mivel senki nem jelenti, így még egyszerűbb dolguk van.

Sajnos, okosat nem tudok írni.

Én biztos nem adatnék másodikat, de nem szeretnélek lebeszélni. Amúgy szerintem is a kínai a legkevésbé veszélyes, amolyan nem árt, nem használ.

Emlékszem én is egy férfira, aki Pfizer után kapott kínait.(Én úgy emlékszem, magyarul adott interjút, de nem biztos. Lehet, egyre gondolunk.) Ő a 2.oltás után még az oltóponton rosszul lett, sokáig intenzíven is volt. Akkor azt mondták figyelemmel kísérik az állapotát.(Miután már jól volt és kiengedték.) Azóta semmit se hallottam róla. Itt is többször kérdeztem már, de senki nem jelezte, hogy emlékezne rá.(Nem hallucináltam😂) Szóval fura, hogy most meg már kevergetik az oltásokat, mint egy koktélt. Gondolom, másokat is megnyugtatna, ha beszámolnának, hogy nála csak véletlen egybeesés volt, vagy ilyesmi, mert ez így elég fura és gáz.

Jobbulást neked!

2021. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Arról volt szó, h ez és az ilyen olyan betegséggel nem kaphat csak ilyet vagy olyat. Most meg mégis?
2021. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan akar valaki kínaival oltatni, mikor sorozatban derül ki hogy két oltás után sincs minimális védettség sem tőle?
2021. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
A kínai oltást el kell felejteni!
2021. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!