Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rovaroktól így el lehet kapni...

Rovaroktól így el lehet kapni a veszettséget?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az ablak párkányomat lekakilja egy denevér,és bele repül egy molylepke,szúnyog,légy,stb.


Utána pedig bejön a szobámba és rám repül,olyan bőrfelülethez ér,ami sérült,mondjuk egy elkapart pattanás.


2021. aug. 10. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem ! És NEM !
2021. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2021. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt így feltehetően még senki nem vizsgálta, tehát egyértelmű választ nem lehet adni.
2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A veszettség vírusa nem a denevér székletével terjed. Nincs benne.
2021. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak mert pár napja észrevettem valamit az ablakom külső részénél.

Nem mertem hozzányúlni.

És kinyitottam bukóra az ablakot,és hát olyankor a molylepkék neki repkednek az üvegnek,így simán hozzá is érhetnek,most pedig az egyik bejött a szobámba,és neki repült a homlokomnak,ami meg pattanásos.

2021. aug. 10. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet könnyű életed ilyen mértékű parázással.

A homlokodat törőld le egy kis alkohollal. Jót tesz a pattanásaidnak is.

2021. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mertem megmosni,mert akkor meg féltem,hogy belefolyik a szemembe.

Gondoltam inkább várok,és nem nyúlok az arcomhoz egy ideig,szabad levegőn hamar elpusztul elvileg.

2021. aug. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!