Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik beadatták az első két...

Akik beadatták az első két oltást, beadatjátok a harmadikat is?

Figyelt kérdés
Nem kérek covid-tagadó kommenteket, köszi.

2021. aug. 15. 20:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%
Lehet felalaksztaná szegény csimpánz magát ha vele kerülne közös ketrecbe..
2021. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%
előbb ellenanyagszintet nézetek 2x is es utana döntök. 3. oltas elott meg pcr teszt, nehogy raoltsanak, ha netan megis...
2021. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
35%
Soha
2021. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nem, de lehet, hogy soha.

Június elején kaptam a második oltásom, ez nem is volt olyan régen. Gyereket akarunk, még csak ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni, mert oltás után javasolták a 2 hónap várakozási időt. Még egyszer nem halogatom, és az esetlegesen megfoganó magzatra sem akarok "ráoltatni".

Ad 2: Pfizert kaptam, nem volt tőle semmi bajom, nem szeretnék másik típusú oltással kísérletezni, de a kormány hülyesége miatt csak mást adathatnék be harmadiknak (ami a Pfizer esetében minden tudományos és szakmai alapot nélkülöz, sőt inkább nem javasolt). Kösz, nem.

Ad 3: bízom benne, hogy ezzel a nemrég megadott két oltással már kihúzom legalább a következő tavaszig súlyos covid nélkül. Nem vagyok éppen öreg, elvileg az egészégem is rendben van.


Oltáspárti vagyok, de a harmadik oltás szükségességére (ami ráadásul még mindig ugyanúgy az eredeti vírus ellen kifejlesztett, delta ellen kevésbé védő vakcina) nem látok meggyőző indokot, főleg a kevésbé veszélyeztetett csoportok esetében, és főleg egy éven belül. A két oltás hatása meglátszik, ha a (nyugati vakcinákkal) átoltott, újabb hullámon áteső országok halálozási grafikonjait nézzük, de a harmadik oltásról még mindig csak annyit mondanak, hogy "talán" növeli a hatékonyságot.

2021. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Kriszitna27 válasza:
72%
Én beadattam az első kettőt(astra), és nézettem többször is ellenanyagszintet, mivel negatív lett, kérem a harmadik oltást a héten! Öt hónap telt le a második óta
2021. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
41%
25 ös és ha utána is az lesz? Mész 4. 5. stb. oltásra amíg bele nem halsz?
2021. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy korábban ugye azt mondták, hogy ha "keverik" a vakcinákat, az akár életveszélyes is lehet, kizárólag ugyanazzal szabad oltani mint előtte

(Állítólagos bizonyítékokat is mutattak rá)


Most meg azt mondják, hogy a harmadiknak más technológián alapuló fajtának kell lennie, vagyis hogy keverni KELL őket.


Most akkor melyik az igaz?

2021. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
28%
Ha meg akartok halni, akkor nyugodtan fel lehet venni a harmadikat, ha az első kettőt túléltétek.
2021. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Metionin ***** válasza:
67%

27. A vakcina keverése önmagában nem baj pl. a gyermekbénulás ellen is kétfélét kapunk, Salk vakcinát és Sabin cseppet is, ráadásul egyszerre.

A covid vakcináknál azért nem keverték, hogy a későbbiekben tisztázható legyen hogy ha valakinél mellékhatás jelentkezik, akkor az melyiktől volt.

2021. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
33%
Le vagy maradva kérdező. Már a negyedik oltást propagálják. És jövőre is fog kelleni még legalább kettő.
2021. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!