Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Harmadik oltásnak ti is csak...

Harmadik oltásnak ti is csak mRNS alapú oltást vesztek fel? Van aki nem?

Figyelt kérdés
Nekem meg varnom kell, mert 27 eves vagyok alapbetegseg nelkul. Eddig is Pfizert kaptam. Ezutan is kaphatok Pfizert, igaz?

2021. aug. 27. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell harmadik?
2021. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
62%

1-es

Mert anélkül nem tudsz 4.-et kapni.

2021. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
41%

Rusvai Miklós nem veszi fel,Orbán nem veszi fel a harmadikat,Gyurcsány egyet sem vett fel mert át adja a lehetőséget nála rászorulóbbnak.

Sok mutáns lesz még és 12 hullám ,most még a 4.nél tartunk.2030-ig oltakozhatsz ha megéled addig.

2021. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
46%

Mikor fogjátok már fel a vírus lecsenget ! Diktatúrát csinálták a vírusból.

2022 nyárán lesz egy irdatlan nagy gazdasági válság, a covid miatt .

Most akit bele ment a csokba meg a babaváróba szépen kilakoltatják mint a devizásokat rengeteg munka meg fog szűnni .És még sorolhatnám....2009 Ben szabadalmaztátták a vírust 2010 Ben meg volt a covid terv és minden a terv szerint halad .

2021. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
38%

4-es Pontosan így van!

Aki belemegy az oltás játékba nem fogják békén hagyni és veheti fel a 10.oltást is a "szabadságért" vagyis azt hiszi naivan hogy szabad pedig pont fordítva van és mikor majd betesz neki a sok oltás aztán jönnek sorban a problémák ami nem lesz kellemes.Remélem felébrednek akik eddig mentek oltatni magukat és nem teszik tönkre az egédzségüket ugyanis nem lesz vége ennek soha hogyha nem állnak ők is a sarkukra és mondják azt hogy elég ebből.Nem hagyják őket sem élni hiába hiszik azt mert félévente negyedévente mehetnek magukat szúratni

Ez nem élet így

2021. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Írtam hogy baromira nem érdekel az oltatlanok véleménye, de azért ti csak azért ia leírjátok a szokásos baromságaitokat. 😂😂😂😂
2021. aug. 28. 10:10
 7/77 anonim ***** válasza:
32%
ne hogy azt hidd mind baromság a 4es nagyon alaposan leirta mi történik.2010 töl erre készülnek.egyébként mrnsre vektort kell löni hogy fokozódjon az antitest termelödés. vagyis növekedjen benned a tüskfehérje és szuperterjesztövé válj.
2021. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
82%
Igen! Én is mRNS - est veszek fel 3. oltásnak! Az első, meg a második Szputnyik volt.
2021. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
36%
Normális, pszichésen ép ember nem szalad oltásért egy olyan betegség ellen, amit a korosztályára nem is veszélyes.
2021. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
16%
Így van 9-es és hiába törölteti valaki amit odaírok mindig mert az igazság attól igazság marad,ennyi
2021. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!