Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet, hogy a többségnek...

Hogy lehet, hogy a többségnek minden eredménye jó?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, és az ismerettségi körömben is személyesen tudok olyan embereket, akiknek az oltas után addig nem létező egügyi gondjaik lettek, az eredményeik viszont tökéletesek. Vérkép, ct, mr, ultrahang, neurológia stb minden eredményük jó, és a dokik semmivel nem tudják magyarázni a helyzetet. Hogy lehet ez?
2021. aug. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hipochondria
2021. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az ufók…


Vagy Viktor urunk….

2021. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es! A szomszédom pl fél arcára lebénult az oltás után. Minden eredménye jó. Hipohonder szrinted ez érv ez igen!

Masik ismerősömnek agyvérzése lett a 2. oltás után. Előtte semmilyen egügyi gondja nem volt.

2021. aug. 29. 19:40
 4/7 anonim válasza:
55%

Ez így igaz. Kísérleti vakcina, rengeteg kockázattal.


Nekem is ismerősöm bátyja, 70 év körüli, rendszeresen ellenőriztette magát eü szempontból, nem volt semmi baja, az oltás után két napra hipp-hopp, meghalt.

2021. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura, hogy a minden eredmény jó, mégis betegek az emberek.
2021. aug. 29. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyre több oltás utáni súlyos probléma tudódik ki, majd csak nyilvános lesz az oltás pártiak is felfogják. Persze szükséges valamit tenni a járvány ellen, de ez csak kísérlet és az emberiség elveszíti a harcot. Mivel a Bibliát Isten íratta le, nem téved, és a szándéka sem hiúsul meg!
2021. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ebbe nem keverném bele a vallást.
2021. aug. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!