Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mandulakő lehet? Többi lent.

Ez mandulakő lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Picit látszódott valami fehér aztán megnyomtam és kiesett a másik mandulámnál is szokott valami ilyen lenni, de ott sokkal kisebb.

Nem éreztem tőle fura ízt és szájszagot sem. Most ilyen mintha egy pici lyuk maradt volna ott. Légyszi nyugtassatok meg, hogy semmi gáz nincs mert félek 🥺

[link]



2021. aug. 31. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem ez az.
2021. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez biztos, hogy az.
2021. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És erre nincs valami amivel ezt megelőzhetném? Mandulaműtét nem opció
2021. szept. 1. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Sós vízzel öblögess, ha azóta még nem múlt el
2022. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan előjön :( de köszönöm
2022. jan. 27. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak :(
2022. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknál előfordul. Akinek nagyobbak a redők a mandulájánál,ott sokkal könnyebben kialakulnak sajnos. Amivel esetleg csökkenthető, ha nem dohányzol, minden étkezés után fogatmosol vagy legalább öblögetsz. Páromnak is állandóan előjön, nekem pedig még sosem volt. Mindketten figyelünk a szájhigiéniára pedig.
2022. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Ez sztem annak nagy, de orvos tudná ezt megmondani.
2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!