Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltásod véd,akkor nekem...

Ha az oltásod véd,akkor nekem minek? Ha az oltásod nem véd,akkor nekem minek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 01:08
 71/115 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem veszi észre hogy azért reklámozzák az oltást mert pénzt kap ezért a kormány? Nem is keveset. Nézzétek már meg a youtube reklámot ahol Merkely Béla dumál hogy most 90% az oltatlanok közül vannak kórházban a vírus miatt ezért nagyon fontos hogy beoltassa magát az ember. Nagyszerűen kivehető ebből aki ért a marketinghez kicsit hogy az a fontos hogy mindenki megkapja az oltást hogy legyen a kormánynak pénz. Ha ez nem így lenne akkor nem rendezték volna meg az augusztus 20ai tűzijátékot sem 700 ezer embernek minimum.
2021. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
15%

Aki a kérdés alatt az első oldalakon a pfizeres veseleállásos esetről ír, több más kérdés alatt is megírta már a sztorit. Az egyik esetben megemlítette, hogy inzulinozni is kellett a pácienst.

Ekkor ráírtam privátban, megkérdeztem, nem volt-e egész véletlenül amúgy is cukorbeteg. De igen, már régóta, gyógyszert is szedett rá. A cukorbetegség önmagában is szokott veseleálláshoz vezetni. Egyébként az oltásai óta, ha jól emlékszem, 2 hónap is eltelt.


Ezek a részletek itt valamiért kimaradtak, sőt itt már "addig semmi baja nem volt" a bácsinak.


Csak azoknak mondom, akik esetleg megijedtek a történettől.


A másik érdekesség, amit megírt, hogy végül kimutatták valami teszttel, hogy az oltás után/veseleállás előtt elkapta a covidot. Ebben azért vagyok szkeptikus, mert nem tudom, valóban létezik-e olyan teszt, amivel ezt kétséget kizáróan meg lehet állapítani, hiszen antitest az oltás miatt már így is, úgy is van.


Amennyiben valóban covidos lett oltás után, és ez - a cukorbetegsége mellett - hozzájárult a veseleálláshoz, az valóban nem vet jó fényt az oltásra, ami a hatásosságot illeti. Ugyanakkor az is lehet, hogy oltás nélkül végképp menthetetlen lett volna.


Nem ebből a homályos történetből fogjuk megtudni.


Kedves válaszoló, megértem, hogy az eset miatt felmerült benned/bennetek, hogy akár az oltás is közrejátszhatott a dologban. De amikor leírod, akkor kérlek ne hagyd ki a többi, nagyon is jelentős, és a helyzetet árnyaló részletet, mert ez így félrevezető és riogatás.

2021. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
86%

#73


Drága válaszoló, ha az oltást nem kapta volna meg, vígan élt volna úgy, mint eddig, hiába, hogy cukorra szedett gyógyszert. Oltás után 2 hónapra leállt a veséje, később egy teszt is kimutatta, hogy covidos lett.

De mondok még néhány példát: unokatesómék is beoltatták magukat, most Horvátországból jöttek haza és a tesztjük pozitív lett, tehát covidosak lettek oltás után.

Rengeteg olyan sztorit hallani, hogy nőknek bekavart az oltás a menstruációs ciklusukba.

A másik unokatesóm felesége az oltás után legalább 2 hétig időközönként hányt és ment a hasa, előtte semmi baja sem volt.

Keresztanyukám másik szomszédja, ő egy 23 éves fiatal csaj, egészséges volt, oltás után egy csomó egészségügyi problémái lettek, pl. asztma.


Csak az ostoba dugja a fejét a homokba és nem akarja meghallani azt, hogy egy csomó embernek az oltás után egészségügyi problémái lettek. Nem kéne ennyire görcsösen elhinni azt, hogy az oltás után 100%-ban semmi problémád se lesz.

Járj nyitott füllel és szemmel. Vagy felőlem maradj az ostoba, tudatlan sötétségedben. Nem hiába nevezték a középkor egy részét sötét középkornak, mivel tudatlanok voltak. Te is az vagy, ha nem vagy hajlandó tudomást venni, vagy szimplán csak nem akarsz róla tudomást venni, hogy ezek a dolgok valóban léteznek, nem kitalációk.


Különbözőek vagyunk, ezért mindenki szervezete másképpen reagál az oltásra. Az összes létező gyógyszeres dobozban található egy papír, amiben feltüntetik az összes lehetséges mellékhatást, ami ugye nem mindenkinél jelentkezik, viszont előfordulhat. Ebből kifolyólag miért hiszed azt, hogy ez az oltás más lenne? Hisz ez is gyógyászati készítménynek minősül, akárcsak a gyógyszerek. Az oltásoknak is vannak mellékhatásaik. Kérlek ne legyél 1 bites ostoba ember.

2021. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 A kérdező kommentje:

72

Ez így van.

Annyi a különbség,hogy egy terv végrehajtását végzik,ez nem csak a pénzről szól.

2021. szept. 4. 08:57
 75/115 A kérdező kommentje:

Az a vicc,hogy egy csomó gyógyszer van(pl. ivermectin),de a férgek csak az oltást nyomják ezerrel.

Már ennek gyanúsnak kellene lenni,de a sok vak cina hívő semmi logikusat nem akar meghallani.Attól meg egyenesen idegbe jönnek,ha az ember azt,mondja,hogy nem biztonságos a vak cinájuk.

2021. szept. 4. 09:03
 76/115 anonim ***** válasza:
11%
Én a mérhetetlen ostobaságtól és butaságtól vagyok elkeseredve. Már az immént le lettem hurrogva mint eü-ben dolgozó aki cipeli az ágytálat megvett gyilkosok vagyunk stb. De én nem fogom bántani a kérdezőt mert ő is a buta ostoba borzalmakat terjesztő oldalakból táplálkozik s hírekből ebből kifolyólag rengeteg embernek megborúlt az elméje súlyos személyiség zavarokkal kuzd némelyik. Mióta ez a helyzet a világban az országban egyre több ember kerul be a pszichiátriára vagy a szakrendelésre. Egyrészt az élethelyzet s nem utolsó sorban post covid miatt. Ugyanis súlyos idegrendszeri zavarokat is tud okozni sőt! Valakinél csak azt okoz! Valakinél trombozist! Azt se igérte senki h az oltás 100% megvéd igen el lehet kapni s fertozni is tudsz viszont megment a súlyos lefolyástól. S ezt nem értik sokan! S minel tobb oltott egyen van annal inkább gyengul a vírus...De! mivel ez is gyógyszernek minősülő készítmény lehetnek mellékhatások! Ezt mindenhol írják is. Ahogy rengeteg gyógyszer mellékhatásokkal bír. Sokszor 3 oldalnyi. Mégsem kételkedik senki. A kozvetlen kornyezetembol itt jó 100 emberrol beszélek senkinek semmi baja nem csak eüs. Viszont az hogy a szomszédom ismerosenek az ismerosenek baja lett egyre inkább kezd torz képet festeni. Arrol nem is beszélve hogy mennyi fars információt leközőlnek minimálisan sem rendelkező gyógyszerészeti, immunológiai, virológiai ismeretek nélküli tömeg előtt az oltások összetételével kapcsolatosan. Számomra ez a felháborító. S követik hűen a sok badarságot félelmet keltve az embereket egymas ellen hangolva ezzel akadályoztatva a védekezést, kitéve a veszélyforrásnak. Ez okozza ezt a mérhetetlen ellentétet ami által ez a kerdes s sok szaz ezenkivul szuletik.
2021. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
0%

#74

Nem dugom homokba a fejem.

Honnan veszed, hogy ha az oltást nem kapta volna meg, akkor biztosan nem lett volna semmi baja? Akár a covidtól, akár a cukorbetegségtől.

Én is ismerek cukorbetegeket, akik sok éve eléldegélnek vele, de nem tenném rá a nyakamat, hogy egyiküknek sem fog előbb-utóbb súlyosan károsodni a veséje, elfekélyesedni a lába vagy tönkremenni a látása, mivel ezek közismert következményei a cukorbetegségnek, nem nagy, de egyértelműen érzékelhető és bizonyítható gyakorisággal.


Nem azt nem hiszem el, hogy a bácsi covidos lett oltás után, hanem arról nem találtam információt, hogy oltás után a már lezajlott (!) betegséget valóban ki lehet-e mutatni. Oltás nélkül antitest-teszt mutatja ki, de az oltás miatt már ugye van antitest. Attól még lehet, hogy van erre más teszt, csak nem sikerült információt találnom róla. Nem azt gondolom hogy hazudnál, csak az merült fel bennem, hogy mivel többedkézből ismered az esetet, talán nem teljesen pontos információk jutottak hozzád.


Ha viszont a bácsi a veseleállástól időben távolabb oltást, időben közelebb pedig covidot kapott, akkor a veseleállását legalább olyan megalapozottan foghatjuk rá a covidra, mint az oltásra. Vagy a cukorbetegségre. Miért pont "biztoshogyazoltás"?


Tudom, hogy vannak az oltásnak mellékhatásai. Készséggel elhiszem például, hogy sokaknak megzavarja a ciklusát, mert tényleg sokan számolnak be késésekről, és nem egynaposakról. De vannak, akik minden hülyeségre vak hittel ráfogják, hogy csakis az oltástól lehet, még akkor is, ha egyértelműen voltak az oltás mellett más tényezők, amik nagyobb eséllyel előidézhették a problémát. Nem kéne elvakult "egybitesnek" lenni a másik irányban sem.


Le lehet írni, hogy AKÁR az oltástól is lehetett, és felhívni rá a figyelmet, hátha vannak sorstársak, mert tényleg sosem lehet tudni. Például lehet, hogy az oltás valahogyan felborította az amúgy is rossz cukorértékét, és ez terhelte meg a vesét. De nem lehet letagadni azt sem, hogy bizony volt ott más is, amitől éppúgy lehetett (a régóta tartó cukorbetegség krónikus vesekárosító hatása, a covid akut vesekárosító hatása), és kiabálni, hogy "nézzétek, ezt az oltás okozta, mert semmilyen más tényező nem volt".

Azt állítani, hogy egy bizonyos eü probléma egy amúgy is veszélyeztetett személynél csakis az oltás miatt következhetett be, éppen akkora hülyeség, mint azt állítani, hogy az oltástól senkinek nem lehet semmi baja.

2021. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
13%
Az az igazság h rengeteg ember rossz általános állapotban van. Más kérdés h évente hányszor járnak nagy laborra általános kivizsgálásra. Nők nőgyógyászatra. Rengetegen nem. A gyógyszerektol plane a rendszeresen gyógyszerszedőknek folyamatosan terhelve van a veséjük májuk. Ezt elfelejtik sokan. S nagyon sok mindent elfelejtenek. Az eddig nem számított. Jott az oltas az tette tonkre. Igen véletlenul sem a tobb éve tartó egeszsegtelen életvitel. Nyilvan vannak akik az oltasra rosszul reagálnak ez sajnos sok más gyogyszernel oltasnal is elofordulhat sot elo is fordul.
2021. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 10 millióból 30000 kórházba kerül, persze 4 másik betegségük is van. Szóval marad 997000, de nem is ez a lényeg, van mondjuk 6 millió beoltott, elkapták a covidot, és nem kerültek kórházba. Milyen jó duma ilyenkor azt nyomatni, na ugye milyen jó az oltás, nem kerültetek kórházba. Olyat nyomatni amit lehetetlen leellenőrizni, de valószínű eleve nem kerültek volna kórházba. És ez a fő érvük nem kerülsz kórházba, a tények azok , de kerülhetsz, és meg is halhatsz. A másik fő érv nem fertőz meg másokat, ami szintén régen romba dőlt, de megbetegedhet, és fertőzhet is másokat. Sőt ha minimális hatása van az oltásnak, vegyük, hogy van akkor lehet észre se veszi, és úgy szórja a vírust, az oltatlan meg lehet kiheveri otthon.Megbetegedhet súlyosan is ( Izrael olvasgasson utána aki akar ) és fertőzhet is. Mégis még mindig ezt nyomatják tv rádió az oltott védve van a súlyos tünetektől, és véd másokat. Ez az egész olyan mint egy lavina semmi senki nem számít, de ha beledöglik mindenki akkor is végigcsinálják.
2021. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 A kérdező kommentje:

77

Az emegy a hiteles meg orbán valaga,meg a mokos főpatkány,tudjuk,kis droid.

2021. szept. 4. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!