Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltásod véd,akkor nekem...

Ha az oltásod véd,akkor nekem minek? Ha az oltásod nem véd,akkor nekem minek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 01:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 A kérdező kommentje:

39

Politika,kisfiam.

Igen,ellentétben veled.

2021. szept. 3. 19:22
 42/115 A kérdező kommentje:

Csak annak lesz kötelező,aki gyáva és gyenge.

Én nem akarom ezeket megyőzni,aki önként dalolva meg megmérgezni magát,az menthetetlen elmebeteg.Egyedül a gyerekeket sajnálom,mert az ostoba szüleik szúratját azokat is méreggel.

2021. szept. 3. 19:24
 43/115 anonim ***** válasza:
14%
Van diplomám, és mint értelmes ember oltattam, mert csak így védhetem meg embertársaimat. aki nem oltat felelőtlen, és nem,törődik embertársaival. Az oltás már bizonyított, elenyésző mellékhatásokról számoltak csak be . Fejfájás , szédülés, végtaggyengeség, bőrtünetek, fülzúgás,enyhe részleges, esetleg végleges bénulás. stroke, Szívinfarktus, végtagremegés, beszédzavarok, rossz kritikus vérképek. vérzések, menstruációs zavarok, hónapokig tartó hányás, hajhullás, esetleg halál. Akinek van esze beadatja, az egészségéért elsősorban. Az oltás jó életet ment, aki még mindig kételkedik, azt szigorúan, ne kapjon egészségügyi ellátást. Azt a csodálatos rendkívül korszerű, emberbarát, gyors hatékony ellátást amit kapunk. Ha ebből se tanul azt majd jól meg kell bírságolni, és ha elfogy a pénze elvenni a lakását ingatlanát. Aztán ha hajléktalan lesz ingyen szállást, étkeztetést, csak oltás után kaphasson. És ha nem veszi igénybe a szállást jó le kell csukni, ott meg kényszeroltást kap. ebből majd tanul, az a engedetlen oltani nem akaró.
2021. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
8%

#43

Tipikus díszpéldánya vagy a politikailag jól agyilag átmosott, hiszékeny embereknek, akik mindent feltétel és gondolkodás nélkül elhisznek.


Nem kell itt mártírkodni és játszani a megmentőt, senki nem kért meg rá erre. Miattam aztán senki ne oltasson. Védelem? Mi ellen? Az elmebaj ellen? Ez kis víruska csupán influenza szerű tüneteket produkál, de a legtöbb beteg állítom, hogy csak hipochonder, és csak azért produkálja azokat a bizonyos tüneteket, mert elhitte, hogy olyan tüneteket produkál ez a vírus. A félelem és a pánik a legfőbb probléma.

2021. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

"Van diplomám..."

Ja,büfé-ruhatár szakon szerezted.

Nem unjátok még ezt a "csak az oltás véd meg","az oltással védek meg másokat","felelőtlen,aki nem olt" dumát?

Ti komoly agybetegek vagytok.

Rettegő idióták,konkrétan,akik féltik a tyúkxaros életüket,ezért aljas módon pró álnak rávenni másokat az "oltásokra".

Csak egy a baj,kisfiam...a te kis "oltásod" semmitől sem véd meg,hanem ártalmas,hiába hazudod,hogy nem.Egyre több ember jön erre rá,csak sajnos már sokan benyelték ezt az "oltást",2x is.Majd nézd meg,hogy mit tesz az emberekkel.

A tömeges oltás után volt tömeges megbetegedés,de ez téged ne zavarjon.Vicc,hogy magukat egoistán diplomásnak beállítók a legnagyobb marhák.Maszkos bolondok vagytok,az a helyzet.Ennyi.

2021. szept. 3. 22:14
 46/115 A kérdező kommentje:

Elenyésző mellékhatás: halál.

Te olvadod is magadat,covidbohóc? :D :D :D

2021. szept. 3. 22:16
 47/115 anonim ***** válasza:
100%

44 43 as vagyok, olvasd el újra, és talán megérted. Itt egy kis segítség.

[link]

2021. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdezőnek is ugyanaz, basszus ti nem érzékelitek az iróniát
2021. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes a környezetemben senkinek semmi baja az oltástól. Jó lenne abbahagyni a rém hírek konteók terjesztgetését végre s nem az influenzához náthához hasonlítani ezt a szart. A veszély valós kortól függetlenül. Covid ITO tele volt mind 3 hullám alatt, nem csak 80+.Az h miért kell oltatni még mindig nem esett le. Szakemberek szakoldalakon hiába magyarázzák el az oltás működését a primkó nem fogja fel. Amíg csak 10% oltatlan rohangál addig cirkulálni fog a vírus amíg van gazdatest amibe mutálodh. A vírus túlélni szeretne s fog is. 2 oltott nem fogja egymást úgy lefertőzni mint az oltatlan az oltottat vagy oltatlan oltatlant. Sokszorosát űríti a vírusnak az aki nincs oltva. Átoltottsag esetén a virus gyengul, idővel eltűnik. De amíg van gazdatest esze ágában nem lesz. Roviden ennyi lebutítva. Erre rajon h nem hordja a maszkot bele kohog ugyanugy a masik ember képébe s egyéb finomságok.
2021. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
100%
A nevetségesség forrása az irónia. A látszólagos magasztalás mögött megítélés, elmarasztalás bújik meg, melyet a szövegkörnyezet leplez le.
2021. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!