Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltásod véd,akkor nekem...

Ha az oltásod véd,akkor nekem minek? Ha az oltásod nem véd,akkor nekem minek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 01:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
89%

#19

Nem baj, élj úgy, ahogy akarsz. Ne is vegyél arról tudomást, hogy nem vagyunk egyformák. Nem fontos arról se tudomást venned, hogy jelenleg 2023 januárjáig kísérleti fázisban vannak a vakcinák, tehát még csak most fognak kiderülni, hogy egyes embereknél milyen mellékhatások lehetnek oltás után.

HANGSÚLYOZOM: nem mindenkinél, mint ahogy az összes létező gyógyszer mellett található papíron feltüntetik a lehetséges mellékhatásokat. Azok se mindenkinél jelentkeznek, van, akinél igen, van, akinél meg nem.

2021. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
19%

Inkább akik természet tudomány teren szereztek szakmat talán könnyebben tudják értelmezni a napjaink történéseit ilyen kérdésekben.

Erre tényleg jó az ilyenfajta diploma.


De sajnos ha a diplomával felvágunk, csak még nagyobb ellenségeket szerzünk és a szavahihetőség is csökken.


Szerintem kur.va gyorsan vegyen vissza mindenki az arcából és két dolgot tehet : próbálja meg szépen elmagyarázni annak aki nem tanult vagy csak keveset alap biológiát vagy inkább maradjon csendben mert a butábbacska emberk nagy részét bsose fogja érdekelni.

Csak amit a két szemükkel.latnak azt hiszik el. Az van jól.

Olyan szinten vannak, mint amikor valaki megeszik egy szem kockacukrot és meghal, egyértelmű az ilyen embereknek hogy igenis a kockacukortol halt meg. Mert a két szemével és fülèvel ezt tapasztala, ennyit fogott fel a világból



Az elmúlt időszakban arra jöttem rá, inkább nem is kell nekik magyarázkodni mi miért van. Mi az hogy oltási reakció. Miért hasznos a maszkhasznalat.

Legszívesebben úgy megkérdezném tőlük, szerintük a sebész mikor.műt, mi a retkes f.asznak hord maszkot? Ugye hogy azért nehogy megfertőzze a műtő asztalon lévő nyílt sebbel rendelkező embert?


Nem tudják sokan az emberi száj a világ legerősebb biológiai fegyvere. Egy nyílt seb tele sok sok baktériummal. A fogorvosok tudnának erről mesélni.



Teljesen felesleges velük vitába szállni


Én megpróbáltam, de kb az volt a reakció nekik, a tankönyvekből mindenki lehet okos



És amit ők látnak az úgy van ahogy mondják.


Marika megkapta az oltást. Utána nagyobb lett a vérnyomása az biztos az oltás miatt van.

Véletlenül se számít Marika évtizedek óta elhízott és magas a koleszterin szintje és minden nap energiaitalozik. Neki az biztos az oltás okozza a magas vérnyomást és a magas vércukor szintet.


Vagy a vèrrög hisztéria. Vektor alapú vakcinát kaptam. Az oltás ellenesek azt állították vérrögöm lesz 100 💯 százalék. Semmi bajom nem lett, hiába mondtam sokkal.magasabb rizikófaktorú tényezők vannak mint az oltásnak ebben a tekintetben. Csak felvágtak a nagy egészségügy bizonyítvanyukal,mert nekik van és nekem nincs hozzá közöm,nem érthetem, xD ők jobban tudják.



Tény én csak egyetemen tanultam csak bscn 3,5 évig. Ők meg OKJ két évet beteget ápolni.

Tanultam sejtbiologiat, biokémiat, mikrobiológiát. Lehet nincs sok rálátásom, a szuper intelligens nővèrkènek meg van. Ők aztán tudnak következtetèseket levonni. Az orvosokat is butának tartják. Van arcuk nekik is,nem kell fèlteni őket. Alázat az meg nincs. Ezért se szabad soha többet vitába szállnom velük.


De egy dolgoban biztos vagyok, bízzunk az orvosoknak és a kutatókban akik az egész életüket ennek szenteltèk.

2021. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
18%

#21

Akkor ebből miért kell hírt csinálni? Ha minden gyógyszer okoz mellékhatásokat, akkor ezen mit kell agonizálni? Ha félsz, akkor ne szedj gyógyszert, ne kérj védőoltásokat. Úgy biztos tovább fogsz élni...

2021. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
88%

#23

Egyedül csak fogamzásgátló gyógyszert szedek és annak nem tapasztaltam mellékhatását, a régi kötelező védőoltásokat megkaptam, azóta mással nem vagyok beoltva. Beteg nagyon ritkán vagyok, ebből kifolyólag gyógyszerre sincs szükségem.

Minden egyes nap foglalkozom saját testi és lelki egészségemmel. És úgy tűnik, eddig teljesen sikeresen alkalmazom ezt az életvitelt, mivel szinte sose vagyok beteg.

2021. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
24%

24


A krónikus betegségek sokszor a genetikán és a környezeti tényezőkön is múlnak.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ha a tökéletes életviteled ellenére is elkapna egy autoimmun betegség vagy akár egyéb (koleszterin, vérnyomás, 2-es cukor is lehet genetika miatt) akkor mit szólnál? Akkor is ilyen nagy lenne az arcod?

2021. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
29%
#24: A fogamzásgátlót szedő nők körében évente 3-4 ezer nőből egynél fellép vérrög képződés.
2021. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 A kérdező kommentje:

Látom,hogy egyesekbe nagyon berögzült az a hülyeség,hogy mindenkit be kell oltani,hogy a "vírus" "kipusztuljon". :)

Meg a "nyájimmunitás".

Meg ezek a százalékos badarságok.

Néha gondolkoztok is,vagy csak bemásoljátok a szlávik szintű szerencsétlenek gondolatait?

Már a fősodrat is azt mondja,hogy ha a megbetegedés egy "vírustól" van,akkor egy oltott ugyanannyi "vírust" szór szét,mint egy oltatlan.Az oltottak semmivel sincsenek nagyobb biztonságban a kísérleti "oltás" miatt.

Hab a tortán,hogy elismerik,hogy csak a betegség leküzdése ad hosszan tartó védelmet,tehát az "oltástól" ezerszer jobb a természetesen szerzett immunitás.


Csak úgy megkérdezem,hányszor akarjátok még magatokba szúrni a semmit sem érő "oltásokat"?

Ugyanis újra és újra kiderül,hogy ez egy végtelen történet lesz.

Kedvencem az,amikor oltott Pistike megállapítja 2 naposos beoltása után,hogy a "vakcina" hosszú távon hatékony és biztonságok.

Kíváncsi leszek,hogy mi lesz ezekkel a Pistikékkel x idő és x "oltás" után.Jobb is nem belegondolni.

Most jöhet az anyázás,érveket és hiteles forrásmegjelölés nem várok el amúgy sem.

2021. szept. 3. 11:43
 28/115 A kérdező kommentje:

Másik pofátlanság ez a "védettségi igazolvány" duma.

Egy ilyen igazolvány caak azt bizonyítja,hogy Pistike részt vett egy emberkísérletben.

Semmiféle bizonyíték nincs a "covid ellenes oltások" hatékonyságára és hosszú távú biztonságára.

Ettől függetlenül erőltetik ezerrel mindenkibe.

Vajon miért?

Költői kérdés.

2021. szept. 3. 11:49
 29/115 anonim ***** válasza:
79%

#25-26


Süt belőletek a rosszindulat, irigység, mivel nem tudjátok elviselni, hogy valaki egészséges, tesz is érte, ezért belé akartok kötni, hogy jaj, biztos, hogy úgyis beteg leszel, hisz olyan nem létezik, hogy valaki egészséges maradjon.


#26

2013 óta szedem a gyógyszert, 1-2 évente tartok 1-2 hónapos szünetet. Semmi problémám nincs a gyógyszerrel.

2021. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 A kérdező kommentje:

22


Leírod,hogy te mennyi biológiát tanultál,aztán hozzáfűzöd a végén,hogy bízni kell az orvosokban. :)

Tehát ez a hitről szól szerinted. :)

Ezt hívják covidita vallásnak.

2021. szept. 3. 11:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!