Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fel vettem az első oltast...

Fel vettem az első oltast pfizer ha nem akarok hogy beteg legyek akkor a többit nem érdemes fel venni? 1 oltás még semmi? A masodiktol lehet jobban rosszul lenni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 01:04
 1/7 Argloss ***** válasza:
82%
Bárhogy döntesz nem tudod nullára csökkenteni az esélyét a megbetegedésnek. Az optimális védettséghez kettőt ajánlanak a Pfizer féle oltásból, de van ahol már megy a harmadik is, de valószínűleg egy sem teljesen hatástalan.
2021. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kettőt ajánl a protokoll. És mivel gyorsan múlik a hatása, majd jövőre kellhet egy 3. is. hogy ki mennyire lesz rosszul, ez kiszámíthatatlan, de ált egy-két nap alatt elmúlnak a mellékhatások.
2021. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, egyenlőre kettőt ajánl a protokoll, de már most is lehet tudni, hogy igazából majd 4-5 oltás lesz az amely vélhetően teljes biztonságot fog majd adni, mivel az már közvetlenül DNS oltás lesz.



[link]

2021. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap volt egy hete hogy megkaptam a 2. oltást, igazából én nem voltam rosszul tőle, sőt a Szüleim sem a Nagybátyám sem Nővérem sem tapasztalt semmit...Én is tartottam tőle igazából hogy majd esetleg lázasan kell dolgoznom stb.. de semmi nem volt, csak annyi hogy az oltás helye fájt 2 napig, de az sem durván, dolgozni is tudtam vele rendesen :) Szerintem ha egyet kaptál akkor a másodikat se hagyd ott. Olvastam én is olyanokat akiknél láz vagy hőemelkedés jelentkezett de 2 nap alatt elmúlt nekik is. Én úgy voltam vele, ha esetleg lesz valami mellékhatás majd túl leszek rajta és ennyi ;-)
2021. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt láthatod, hogy ugrott meg az antitestjeinek a szintje a második oltás után a palinak.

2021. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Mivel az elsőt már felvetted, nem fogod megúszni, hogy ne betegedj meg. Maximum növelheted az esélyét a másodikkal.

Látod, Fletó is beoltatta magát aztán elkapta a covidot. Én nem oltattam, nem is voltam beteg.

2021. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
6 os még lehetsz beteg...sőt akár korházba is kerülhetsz,akár súlyos következményei is lehetnek ha elkapod, de akár tünetmentesen átvészeled még akkor is lehetnek poszt covid szövődményeid...Igaz hogy egy oltott is elkaphatja, viszont nagy mértékben lecsökkenti az oltás hogy súlyos kimenetelű legyen a betegség, Ahogy Fletónál is, mivel be van oltavacsak enyhébb tünetei vannak...
2021. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!