Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság az oltatlanok/oltást nem kérők szinte szabadságharcosként tekintenek magukra? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja tökre elfelejtettem a témát is, de most munkahelyen, és egyéb platformokon újra felrepült a téma, és olyanokat olvasgatok, hogy én aki felvettem "hülye vagyok, birka, agymosott, na meg persze droid lesz belőlem, meg halott, meg nem leszek gyerekem stb" csak az a jó akinek majd aZiMMunreNDszere kivédi a bajt, és a többi :D én vagyok lemaradva, vagy mióta lett menőbb egyik, vagy másik fél döntése? Én úgy döntöttem, hogy beoltatom magam még az elején megkaptam, a családtagjaim nagyrésze is élünk-virulunk senkit nem bántunk, de másik oldalról meg kapom a savat, hogy azért mert... Ennyire bezombult az emberek agya a járványtól, vagy ez is valami új vírus?

2021. szept. 7. 09:13
 171/172 anonim ***** válasza:
96%

Úgyis kipusztulunk.

Már 2000 óta pusztultunk kifelé...

Legalábbis amire emlékszem.

A kérdésre nem lehet érdemben válaszolni mert általánosítás.

Nem minden oltás ellenes szabadságharcos.

Én sem vagyok az...

Viszont ennyire félni nem egészséges.

Ezt azért a legtöbb beoltottak is érzik már.

Harmadik, negyedik 637366374-ik oltások ugyanarra a paranoiára.

Ugyan már.

Még mindíg egy náthás megbetegedésről beszélünk.

Lassan már lélegezni is félve kell.

Telnek az évek, oltás nélkül is elvannak az emberek, nem halnak 100számra.

2021. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/172 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a gerjesztett megosztás mindkét felén vannak bajok fanatizmust és megírtést illetően. Mert az oltatlan szabadságharcos, az oltott meg az űberokos, az oltott szerint az oltatlan a biztos halállal vagdalkozó gyilkos, az oltatlan szerint az oltott egy befolyásolható személy, stb stb stb. Nem kéne egymásnak esni, nem kéne hagyni, hogy megosszanak bennünket.
2021. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!