Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság az oltatlanok/oltást nem kérők szinte szabadságharcosként tekintenek magukra? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja tökre elfelejtettem a témát is, de most munkahelyen, és egyéb platformokon újra felrepült a téma, és olyanokat olvasgatok, hogy én aki felvettem "hülye vagyok, birka, agymosott, na meg persze droid lesz belőlem, meg halott, meg nem leszek gyerekem stb" csak az a jó akinek majd aZiMMunreNDszere kivédi a bajt, és a többi :D én vagyok lemaradva, vagy mióta lett menőbb egyik, vagy másik fél döntése? Én úgy döntöttem, hogy beoltatom magam még az elején megkaptam, a családtagjaim nagyrésze is élünk-virulunk senkit nem bántunk, de másik oldalról meg kapom a savat, hogy azért mert... Ennyire bezombult az emberek agya a járványtól, vagy ez is valami új vírus?

2021. szept. 7. 09:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/172 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy egy náthától lett "világjárvány".

Besz@rtak az emberek a médiától.

Semmi értelme oltatni a fiatal egészséges embereket...

A politikának pedig semmi köze nincs az egészséghez.

Mégis belemásztak.

Itt nem az oltás a lényeg, nem is maga a vírus.

A láthatatlan "ellenség" és amit köré húztak.

Sajnálom aki ezt nem látja át.

Nem vagyok agresszív és tagadom az oltást.

EZT az oltást.

Faxság.

Lehet vitatkozni tessék.

Aki azt mondja, hogy semmi sem bűzlik ebben a témában az vagy vak, vagy nincs elég esze, hogy meg lássa a fától az erdőt.

Nagyon sokat olvasgattam, kutattam ebben a témában de sehol sem találtam indokot a tömeges oltásra.

Nyílván vannak emberek akiknek szükséges lehet.

Nem róluk beszélek.

Viszont amit tapasztaltam, a munkahelyen azok akik be lettek oltva kB egyszerre betegedtek meg, influenzaszerű tünetekkel.

A nem oltottak egyelőre még tartják magukat.

2021. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/172 anonim ***** válasza:
3%

Egy oltott ismerősöm se lett beteg az oltás óta. Nem kerültek kórházba,nem lettek lázas betegek. Aki szerint az oltástól beteg lesz, meg covidos lesz az ember az tènyleg ennyire buta?

A munkahelyemen se betegedett meg egy kollègám se az oktatól. A főnököm astrát kapott, én szputnyikot. Más irodista pfizert, modernát. Senki se lett beteg tőle


Egyedül én az oltást követő két napban volt hőemelkedèsem. De tudom az oltás elutasítók szemében ez maga a sátán. Ettől rettegnek. Oltás utáni két napos "rosszullèttől" a menstruációmnse borult fel, nem nőtt ki hát végtagom, nem lett vèrrögöm.

Azóta sporotolok is, semmiben sem befolyásolt az oltás azóta.

De ettől még lehetetek covidos az elkövetkező hónapokban, de legalább "felvèrtezvr, több eséllyel indulok majd. Kisebb eséllyel lesz durva a betegseg lefolyása. Ez a lényege egy oltásnak. Nincs benne mikrocwip, nem fogom megdögleni tőle. Már vagy három hónapja nincs is a szereveztemben a cucc,mivel "lebomlott."

2021. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/172 anonim ***** válasza:
37%

82: nekem meg olyan ember nincs a környezetemben, akinak a covidtól lett volna bármi baja... akkor most miről is beszélünk?


Az, hogy mi van az oltásban, azt honnan tudod? MEgnézted otthon a kis laborodban?

Az, hogy bele fogsz-e halni az oltásba, majd beszéljük meg 10 év múlva (addig valószínűleg kapsz még párat). Az, hogy a kevert oltások hogyan hatnak egymásra, vagy egy új vírus mutáció hogyan hat a mesterségesen immunizált szervezetedre, azt majd meséld el akkor. (Lehet, hogy tök jól leszel, de kristálygömb nélkül a világba kiabálni ilyen megállapításokat a jövőre... hát nem tudom).

2021. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/172 anonim ***** válasza:
95%

#82:

Attól, hogy a Te ismerőseidnek nem lett bajuk az oltást követően, az nem jelenti azt, hogy másnak sem lehet. Vagy Te tényleg elhiszed, hogy mindenki szervezete ugyanúgy reagál az oltásra és ha nekem nincs bajom akkor másnak sem lehet? És még Te nevezel mást butának... :) Ok.


Én nem rettegek sem microchiptől, sem mástól, nincs értelme oltatni, nincs garancia arra, hogy jobban járok vele, mint nélküle. Egyébként meg még bármi kijöhet, az, hogy most nem észlelsz magadon semmit az egy dolog, az emberi szervezet összetett, bármit triggerelhetett az oltás, ami esetleg sokkal később majd olyan dolgokhoz vezet, amit nem is gondoltál volna.


És nem, nem vagyok oltásellenes (enyém a #80-as hozzászólás, kicsit hosszúra sikeredett), természettudományos mesterdiplomám is van, így nem is mondható az, hogy a tudományok ellen lennék, szimplán nem bízom a vakcinákban.

2021. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/172 anonim ***** válasza:
0%

#84


De akkor hogyan bízhatsz a saját szervezetedben, ami a világon a legkevésbé megbízható?


Lásd várható élettartam, csecsemőhalandóság és a többi a 19. századig bezárólag.


Én inkább nem bízom a szervezetemben személyesen, refluxos vagyok, folyton váladékos, koleszterines, 10-20 éven belül szívbillentyű műtét vár rám.

Az immunrendszerem egy náthára sem tud úgy reagálni, ahogy kell, elhúzódnak és gyógyszer nélkül 90%-ban szövődményesek. Volt már közel 1 éves szövődmény is, de van élethosszig tartóm is.


Ezt csak azért írom, hogy legyen ilyen példa is.


A legtöbb ember nem egészséges amúgy, lásd megintcsak várható élettartam, halálozás 200-300 éve, még régebben, stb.



Kb 10% kapta el a vírust, legyen azok közül 50% poszt-COVID-os. Ez a lakosság 5%-a. Így nem csoda, ha sokan nem ismernek poszt-COVID-os embert.


Míg aki ismer, azt hazugnak gondoljátok, vagy mi?


Én ismerek.


Sőt, kevés ismerősöm volt COVID-os, de mindenkinél kemény volt sajnos. Brutál betegek voltak.


35.000 halott van körülbelül.

Nem csoda, ha sokan nem ismernek covid halottat.

De aki igen, az hazudik, vagy mi?

Egy jó barátnőmnek 31 éves ismerőse is elhunyt, a kerületünkben egy 28 éves politikus elhunyt.

Hazugság szerinted?



Azt kellett volna, hogy ne legyenek intézkedések és még többen haljanak meg?

2021. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/172 anonim ***** válasza:
91%

"Azt kellett volna, hogy ne legyenek intézkedések és még többen haljanak meg?"


Igen.

2021. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/172 anonim ***** válasza:
95%

"De akkor hogyan bízhatsz a saját szervezetedben, ami a világon a legkevésbé megbízható?"


Jézusom. Te magadat pusztítod el ember, ne csodálkozz, hogy ennyi bajod van.


Tök jó, hogy érvelsz itt a várható élet tartamról, csak tudod ennyi embert nem bír el a bolygó. Természetes szelekció... Rengeteg értelme van.

2021. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/172 anonim ***** válasza:
0%

86


Mit szólnál, ha te halnál bele?


A túlnépesedés ellen vannak humánus módszerek.


"Te magadat pusztítod el ember, ne csodálkozz, hogy ennyi bajod van."


De jó, hogy látatlanban tudod, de mivel is?

2021. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/172 anonim ***** válasza:
95%

#88


#86 vagyok, jelenleg deltával vagyok "fertőzve", és rohadtul nem zavar :D ha belehalok akkor belehalok, kórházba semmiképp sem mennék, és nem, abszolút nem bánom hogy nem oltattam be magam. Ismerősi körben nincs oltott, még az idősek se.

2021. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/172 anonim ***** válasza:
100%

88 ha belehalok, pontosan azt fogom hozzá szólni, mint a születésem elött: Semmit, de igazából szükségem sem lesz rá. :)


A halál is teljesen humánus módszer, pont olyan természetes, mint a születés, amíg egyensúlyban van a kettő. De valahogy mintha gondolati szinten ezt nem akarnánk elfogadni, így ahelyett, hogy mindenki élne abban az időben, ami rendelkezésre áll, vekengnek sokan a halál parányi lehetőségétől is. Ez a covid meg erre pont jól rámutat...

2021. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!