Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha gyenge védettség alakul ki...

Ha gyenge védettség alakul ki az oltás után, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sinopharm után, fiatal/középkorúság határán vagyok.

Krónikus betegségeim vannak, több is, de egyelőre nem szedek rájuk gyógyszert (jelenleg vizsgálgatnak és diétázom), nem tudok róla, hogy az immunrendszer működését befolyásolnák.


Mi lehet az oka a tré eredménynek? Ennyit ér a szervezetem?


2021. szept. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem a szervezeted er ennyit hanem a vakcina.
2021. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lett az a "tré eredmény"? Én is Sinopharmot kaptam, de jóval 50 felett volt az eredményem a Synlabnál, ami az alsó határérték, pedig autoimmun beteg is vagyok.
2021. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.


Benne vagyok egy csoportban és ott a korosztályom zömének jóval jobb eredményei születtek kínai után.



2.


M****, itt nemcsak a tüskefehérje ellen nézték, 14 a határérték és 21-et mértek.

2021. szept. 8. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ejj vakcina, müller cecília 8 után nincs kijárás, megy az oltáás.
2021. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Többen is jelezték, hogy a kínai vakcina pont ugyan olyan sz*r, mint általában a kínai termékek. De ez nem érdekelte sem a kormányt, sem az elvakult covidistákat. Így jártak.
2021. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!