Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha meg vagyok betegedve...

Ha meg vagyok betegedve megfázás jellegű tünetekkel és orvoshoz fordulok erőszakolják a tesztelést vagy csak ha akarom?

Figyelt kérdés
Mert csak gyógyszert szeretnék, konkrétan a legerősebb köhögéscsillaptót írja ki ami létezik mást nem. Tesztet nem akarok egyáltalán.
2021. szept. 16. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Müller Cincike nem mondta azt a PCR tesztekről, hogy rosszak. Nem a gyógyszertáriról van szó. Az ismerősödet pedig nem addig tesztelték, amíg + lett, hanem folyamatosan tesztelték a közbiztonság kedvéért, és egyszer + lett, mert megfertőződött. De te nem mész kórházba, tehát téged nem fognak orrba-szájba tesztelni, legfeljebb célszerű megtudnod, hogy covid-e. Bár az emberektől tartózkodni így is, úgy is célszerű.
2021. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgyis itthon vagyok mert gyenge és beteg vagyok. De nem érdekel covid-e csak igazságtalan, hogy ha most felhívom az orvost elkezdődik a hercehurca? Libexint vettem be de az orvos jobbat írt fel régebben. Nem kapok rendes ellátást emiatt a hülyéskedés miatt.
2021. szept. 17. 15:21
 13/16 A kérdező kommentje:
És mondta Müller cecí,lia, megkeresem a felvételt.
2021. szept. 17. 15:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem fognak elküldeni tesztre, spórolnak. Nem nem kapsz rendes ellátást, hanem nem vagy hajlandó elmenni rendes ellátásért. Amúgy be se kell menni, a legtöbb orvos telefonon is rendel.
2021. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tessék egy vicctesztre nem bízom magam. Mutat ez mindent meg azt is amit nem.

https://www.youtube.com/watch?v=PgLQlaFbvZc

2021. szept. 17. 18:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Namost ha te nem vagy annyira hülye, mint ez az országszégyene cunci mama, akkor pontosan tudod, hogy amit mond, annak totálisan semmi értelme nincs, nem komolyan vehető. Mindent és mindannak az ellenkezőjét összehordták már. Úgy csinálsz, mintha annak lenne veleje!
2021. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!