Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleózisom van. Nagyon...

Mononukleózisom van. Nagyon komoly betegség? Kinek volt már ilyen betegsége?

Figyelt kérdés
2 hete voltam lázas, mostmár nem. Az orvosom tegnap mondta, előtte arra gyanakodtunk, hogy tüszős mandulagyulladás. Erre gyanakodott, aztán elküldött vérvételre, és a májfunkcióm is borzalmas, a normális érték 5-6-szorosa. :S Mi a teendő ilyenkor? Pihenni kell, még ha jól is vagyok? Még biciklizni se szabad? Az orvosom mondta, hogy kerüljem a nagyobb mozgásokat, hogy nehogy felrepedjen a lépem. Mennyire kell komolyan venni? Ha neked volt már, elmesélnéd a lefolyását?
2010. aug. 31. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég komoly betegség igaz nem lesz maradandó károsodásod. Pihenni kell és amit az orvos mond azt be kell tartani. Nekem 2 barátomnak is volt, az tudom h rendszeresen vérvételen voltak és volt 1-2 héten keresztül "karanténba".
2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt 17 éves koromban. Nem úgy komoly betegség, hogy nem gyógyul meg, mert biztosan meggyógyul. De vigyázni kell magadra! Ilyenkor megnagyobbodik a máj és a lép, sokkal sérülékenyebbek. Ezért bármilyen sport, fizikai terhelés tilos legalább 2 hónapig! Gondolhatod én aikidoztam heti 5 ször abban az időben, azt hittem, megkukulok a végére..

Ne aggódj, pihenj sokat, fogyassz sok c vitamint. Meh fogsz gyógyulni.

Nekem marhára fájt a torkom és iszonyú fáradékony voltam.

2010. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!