Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Munkahelyemen mindenki megbete...

Munkahelyemen mindenki megbetegedett. Ez Covid vagy influenza?

Figyelt kérdés

10 kollégámból 8-an lettek betegek az elmúlt napokban, köztük én is. Már 2 hete hurutos köhögésem és hőemelkedésem van, ami nem akar elmúlni.


Ez covid lehet, vagy valami más vírus?



2021. szept. 21. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy csomó ember betegedett le valamennyire, nekem is fájt a torkom. Itt az ősz, a gyerekek hordják szanaszét az iskolából nem csak a Covidot, hanem a sima nátha vírusát is. Ettől függetlenül megint egyre több helyről hallom, hogy Covid itt, Covid ott, mármint ismerősi körben.
2021. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
a covid is fertőz rendesen. érdekes a covid nem terjedhet ősszel de a nátha igen.. ..
2021. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk nem értem miért ilyen majmok a magyarok. Kínában ősszel mindenki felpakolja a maszkot, még nálunk is a kínaiakon mindig van maszk, a magyarok meg gané népség, fújják köhögnek köpködnek okádnak.
2021. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
mer a maszkellenesség menő, meg így lázadnak a "coviddiktatúra" ellen..
2021. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

10-es, azert osszel jon a negyedik hullam, mert meg kell meg varni a vadaszkiallitast.

En nem tagadom, hogy van ez a betegseg, en is atestem rajta, mondhatni eszrevetlenul, de sajnos mar annyira tul van csurve-csavarva, annyira atitatta mar a politika es a media, hogy nyilvan bizalmatlanok az emberek es fogalmuk sincs kinek higyjenek.

2021. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos azt mondta soha nem látttak még ennyi ilyesmi megfázásos megbetegedést ilyen korán a szezonban. Mert ami most van jellemző ugyan a hideg idő beálltával de nem ekkora számban. Nem igazán értik az okát.
2021. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
En azt is el tudom kepzelni, hogy az eddigi maszkhasznalat miatt vedve volt a szervezet, igy nem volt olyan ellenallo. Most meg beutott a hianya.
2021. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Mi lesz vajon úgy másfél év múlva? Nagyon jó jövőbe látó vagyok, de ez ezt lehetetlen megmondani. Vajon túlreagálja a világ a járványt? Igen is meg nem is. Vajon kezelhetetlen lassú pusztulatot fog okozni a vakcina és járvány kettőse? Ezt érzem a legvalószínűbbnek. A globális immunrendszer odáig romlik majd, hogy a különféle vírusok fölénk kerekednek.
2021. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%
Igen, túl van lihegve az egész, de nem ok nélkül. Ha csak azt az egyszerű információt vesszük alapul, hogy a vírus terjedése exponenciális, vagyis három naponta duplázódik a fertőzöttek száma, riasztóan hamar (1-2 hónap) el lehetne jutni egy olyan szintre, amikor mindenhol összeomlik az egészségügyi ellátórendszer. És akkor pluszban nem csak a súlyos beteg Covidosok halnának sorra, hanem sokan mások is, akiket emiatt nem látna orvos.
2021. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Így van, sőt azért az is mindenkinek szembe tűnt volna idővel, hogy sok embernél megszűnt a szaglás, ízlelés. Szóval ez világjárvány, amire legutoljára 1918-ban volt példa, amikor azért tudott megszűnni a pestis, mert nem volt légiközlekedés meg sok utazás, most viszont van és vakcinával is van járvány, és lassan leépülő emberi ellenállóképesség. Nem is kell ide halálos járvány, kis idő és már olyan könnyen fognak a náthába belehalni a túlvakcinázottak, mint Freddie Mercury az aidsbe.
2021. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!