Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID fertőzés okozott valakin...

COVID fertőzés okozott valakinek maradandó/tartós egészségkárosodást?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki túlélte, de azóta nem a régi, pedig meggyógyult elvileg. Mi változott meg, és mennyire befolyásolja a mindennapi életet? Melyik tűnet maradt vissza?

2021. szept. 24. 18:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
53%
Ez a durva. Beszélgetsz egy átlag emberrel a valós életben, senki nem érti a covid sztorit, mivel a környezetében senkinek nem okozott egészség károsodást. De feljössz az online térbe egyből jönnek a horror történetek. Plusz a tv rádió nonstop nyomja az agymosást.
2021. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
35%

"Beszélgetsz egy átlag emberrel a valós életben ... feljössz az online térbe egyből jönnek a horror történetek"

Egyszerű matek: sokkal több emberrel beszélgetsz itt, az online térben, mint egy átlag ember a valós életben.

2021. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
48%
12. Azt hiszem ez a matek rád vonatkozik. Én a valóságban élek,valós emberekkel beszélek, nem az online térben névtelen mesemondókkal ill. online professzorokkal...
2021. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%

" De feljössz az online térbe egyből jönnek a horror történetek. "


Persze. Mert az emberek kitalálják vagy nem is az, hogy kitalálják, hanem az információ elvész tudod.. Marika néni mond valamit, akinek mondta ő tovább adja, de már kicsit másképp, aztán az is továbbadja és így megy tovább majd a 15. ember felrakja a netre a már teljes hülyeséget.

2021. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%

Egy ismerősömnek és nekem is memóriaproblémáink vannak a betegség óta.

Viszont olyanokat is ismerek akik átestek rajta és azzal el is felejtették, hogy betegek voltak.

2021. szept. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%
Olyat ismerek személyesen, akinek nem jött a szaglása vissza, meg olyat aki kevéssel az oltás után meghalt, de persze nem az oltás miatt..
2021. szept. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%

9es és ez a 20 oltatlan ismerősöd volt is covidos? Merthogy a kérdés arról szólt. Vagy csak értelmezés nélkül tolod az oltásellenes propagandát?


Nekem meg két oltatlan ismerősöm halt meg az elmúlt 8 hónapban covid miatt. Egyikük idős se volt, alapbetegsége se volt.

2021. szept. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
48%
13as, menj be a post covid ambulanciára, és meglátod hány ezer ember, mennyire egyedi szövődményeit próbálják ott kezelni.
2021. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
13%
11es, én meg olyannal nem találkoztam a való életben akinek oltási szövődménye volt, ide meg ha feljövök érdekes módon mindenki ismer ilyet. Gondolom akkor ez is csak agymosás igaz?
2021. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
52%

Ok, akkor a nagyokosokat kérdezem:


Miért nem az antigén szintet vizsgálják?


Ja, és azért az megvan remélem, hogy az oltás sem egy életre szól, hanem mondjuk 6 hónapra? Na pont ezért kellene inkább az ellenanyag vizsgálatra koncentrálni, de ahogy látom az a cél, hogy ész nélkül nyomják az emberekbe ezt a valamit inkább.

2021. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!