Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID fertőzés okozott valakin...

COVID fertőzés okozott valakinek maradandó/tartós egészségkárosodást?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki túlélte, de azóta nem a régi, pedig meggyógyult elvileg. Mi változott meg, és mennyire befolyásolja a mindennapi életet? Melyik tűnet maradt vissza?

2021. szept. 24. 18:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
34%
#29! Szövegértésből hányas voltál? Nem azért volt tünetmentes, mert tesztelték, te szerencsecsomag, hanem onnan tudom, hogy van egy csomó volt covidos ismerősöm, akinek nem hogy utána nem lett baja, hanem közben sem. A teszt mutatta, hogy covidos, de amúgy nem is tudott volna róla, mivel nulla darab tünete volt. Értsd, nem, nincs olyan ismerősöm, akinek maradandó károsodása lett tőle, olyan van sok, aki meg se érezte. Remélem, így már gyengébbek számára is érthető.
2021. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
30%

"Szövegértésből hányas voltál?"

Én ötös. És te fogalmazásból?

Nem arról beszéltem, amire gondoltál, hanem amit leírtál.


"Nem azért volt tünetmentes, mert tesztelték"

Akkor nem azt kellett volna leírni.

2021. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
80%

#32! Ok.Szerintem aki akarja megérti, aki meg kötözködni jött, az nem. Majd elszégyellem magam azért, mert nincs olyan ismerősöm, aki belehalt, vagy maradandó károsodást szenvedett volna a covidtól.

Pontozd le ezt is, legyen meg a nap öröme 😘

2021. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Prokopf ***** válasza:
34%
A biztonság lényege a kockázatok pesszimista hozzáállású értékelése. 2020 óta van a Sars-cov-2 bizonyítottan jelen Európában. Kevesebb mint 2 év után a posztcovid tünetek értékelése erősen hipotetikus jellegű, valójában majdhogynem tudománytalan. Az eddigi ismereteink alapján kirajzolódó posztcovid kórkép viszont több mint ijesztő. Az orosz rulettben is nagyon sokáig nyerő lehetsz, vesztened viszont egyszer is elég...
2021. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%
"posztcovid kórkép viszont több mint ijesztő" Hú vazze, itt az emberiség vége a gyilkos kór pár pillanat alatt letarolja a 8 millárd embert. Egészen beleremegtem a félelemtől. Szerintem, az elmebeteg propaganda sokkal ijesztőbb, és elgondolkodtató milyen könnyen lehet manipulálni egy nagyobb embertömeget hazugságokkal és eltorzított statisztikai adatokkal.
2021. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

28.



Te amúgy fél év köhögést miért nem vizsgáltatsz ki?

2021. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!