Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megérdemli Karikó a Nobelt?

Megérdemli Karikó a Nobelt?

Figyelt kérdés
Ránézésre egyszerű vidéki asszonyságnak tűnik. Nem lehet túl okos, viszont minden bizonnyal nagyon kitartó...afféle magyar Marie Curie. És persze szerencséje is volt most a coviddal, élesben lehet tesztelni mRNS vakcinák hatékonyságát. De a hosszú távú mellékhatásokról még semmit sem tudnuk...
2021. okt. 3. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ránézésre minden nő, aki nem vesz fel magassarkút, vidéki asszonyságnak tűnik.
2021. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én mondjuk Szputnyikkal oltattam magam. A még kiforratlan technológiákban nem bízom.
2021. okt. 3. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Covid vakcinák esetében mind kiforratlan. A rövidtávú mellékhatások már buknak kifelé, a hosszúak meg majd kiderülnek (amennyiben lesznek).

A kutatásaiért megérdemli de a Pfizer vakcina megtervezéséért nem.

2021. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább hpv vírust nyaltam be, kiforratlan technologiakban nem bízom.
2021. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiért Teller Ede sem kapta meg. Miért kapta volna? Nem talált fel semmit. Kutató csoporttal dolgozott együtt.
2021. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A DDT vegyszer feltalálójának is adtak Nobel-díjat, kellett 10-20 év mire rájöttek, hogy a használata hatalmas hiba volt aminek kártékony hatása a mai napig jelen van.


De Nobel-díjat kapott a lobotómia atyja is. Azóta arról is kiderül, hogy irtózatos tévedés volt.


Ez ilyen. Sokszor a tudományos élet nagyon fel tud kapni valakit vagy valamit, majd később pedig kiderül, hogy hiba volt.

2021. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem politikai nobel díjat kap
2021. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kapta meg :)
2021. okt. 4. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Karikó beszervezett ügynök volt, egészen a rendszerváltásig állományban volt. Persze azt nyilatkozta, hogy ő nem jelentett senkiről, meg a szokásos duma, pont úgy, ahogy az összes többi ügynök, akiről persze kiderült. Minden volt beszervezett ember áldozat😂. Nem véletlen nem tárják fel az ügynök aktákat. Ez amúgy évekkel ezelőtt kiadott könyvben benne volt, már a kovid előtt.

Örülök, hogy nem kapta meg.

2021. okt. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!