Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megérdemli hogy boldog legyen?...

Megérdemli hogy boldog legyen? (A főnököm)

Figyelt kérdés

Szegedi vagyok, a főnököm lejáratott. Iskolába jártam szakács tanuló voltam. Öngyilkosságra kényszerített. Kénytelen voltam mosószert inni mert úgy éreztem meg akar veretni és lejáratott akkor már. Gonosz embernek tartom.

Mindössze 19 éves voltam 2011 április végén történtek az események. Barátaival amíg én a pszichiátrián voltam , ő kívülről köhögcséltek és ordibáltak (Magyarul zaklattak). Ennek már 8 éve és még mindig itt tartok.



2019. dec. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezeléssel hogy állsz?
2019. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondolom, hogy ideje volna neked keresni egy pszichiátert, de igen gyorsan.


Az öngyilkosságra kényszerítés egyébként bűncselekmény, akkor és ott fel kellett volna jelenteni. A pszichiátrián pedig soha nem engedik, hogy bárki benn fekvőt is zaklassanak. Erről ennyit.

2019. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki megérdemli, de te arra koncentrálj, hogy te is! Nem kényszerített, csak te érezted úgy, hogy nincs más út. De most már túl kell lépned ezen, csak úgy lehetsz boldog. Költözz máshova, és ne hagyd abba a terápiát - ha már abbahagytad, keresd fel újra a pszichiátert (vagy egy másikat).
2019. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hol "köhögcséltek"? Őket is beutalták veled?

Mosószert ittál? Nem akartál te meghalni, járj kezelésre, ne ez határozza meg az életedet..

Miért ne lehetnél boldog? Vagy épp ő? Az ember változik.

2019. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mosószert inni??? Attól biztosan meghaltál volna!!! Kimosták időben a gyomrodat vagy mi történt?


Sajnos a gyűlölet-bűncselekmények alkalmazásában NAGYON IS HISZEK! Képesek egyesek bármilyen súlyos lelki terror alkalmazására. Munkahelyeken, még a főnök is!


Állampolgári Bizottság az Emberi Jogokért (keress rá az interneten és JELENTSD AZ ESET KÖRÜLMÉNYEIT!!!)


Ui: szüleidet értesítetted erről a szörnyűséges traumáról?! Esetleg állami gondozásban nőttél fel?!

2019. dec. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Ha minden nem egyértelmű !

Azóta gyógyszert kell szedjek , pedig egészséges voltam.

2020. jan. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!