Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 hete nem múlnak a tünetek,ne...

4 hete nem múlnak a tünetek,nektek volt hasonló gond?

Figyelt kérdés
Alhasi enyhe fájdalom,2 oldali vese vagy derékfájdalom.Közben menstruációm volt így az is rátett.Nőgyógyász látott azt mondta minden rendben nem ott vannak gondok.Most a háziorvos adott beutalót laborba de 1 hét mire kaptam időpontot.Nem csíl,nem véres a vizelet.Ütögetésre nem fáj a derekam.Próbálok sokat inni,vettem tőzegáfonyát is.Szerintetek hólyaggyulladás vagy vese lesz a ludas?
2021. okt. 5. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vese gyanús, de elvileg ütögetésre is kellene, hogy fájjon. Nekem tavaly volt így, ezek a tünetek amit felsoroltál + szaglás vesztés társult hozzá.
2021. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most volt hasonló, összeszedtem egy jó kis hólyaghurutot. Állítólag 4 nap alatt el kellett volna múlnia a gyulladásnak, nekem majd' 1 hónapig tartott.


Én is ittam a tőzegáfonyát, de csak a lórugás antibiotikum használt a végén. Az viszont 1 nap alatt.

2021. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de nekem is hasonlóak már egy ideje a problémáim, plusz még gyakran a székelés is nehezebben megy. Szerintetek mi lehet a probléma?
2021. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!