Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megbánta a covid oltást...

Aki megbánta a covid oltást az konkrétan miért, milyen melléktünetek miatt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem várok èn senkitől semmit...
2021. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Aki egy kicsit is tájékozott és olvas, de főleg a sorok közt az tudja hogy mi az igazság.

Készül a vakcina gyár.

Na vajon mi lesz a sok oltó anyaggal ??

Hát majd lesz 6. meg 7. és 8.-10. oltás is.

2021. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
#10 a hold méretéből pályájából és sebességéből kikövetkeztethető hogy nem sajtból van.
2021. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha az emberek birkák, akkor ez lesz!!!

Ha okosak, akkor nem engednek a pènzhatalom zsarnoki kènyszereinek ès ....

2021. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
67%
Vannak a Facebookon csoportok, nyilvános is, jó pár. Ha komolyan érdekel, nézegesd ezeket! Ha valakinek van hozzá idegzete, szerintem naponta százasával láthatja, hogy írnak be különböző panaszokkal és gyászhírekkel. Egészen megdöbbentő tud lenni.
2021. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én2Astra után 3.nak Modernat kaptam,és egyáltalán nem bántam meg!Előtte is egy energiabomba voltam,de most megszázszorozódott a teljesítőképességem!Én a virológusnak hiszek inkább,mint az okoskodó oltáselleneseknek,akik miatt soha nem lesz vége ennek a járványnak!:/Én így sokkal biztonságosabban tudom élni az életem ugyanúgy,mint a járvány előtt.Tök logikus,h aki oltottan covidos lett,valszeg nem várta meg a2hetet,amikor az oltás már kifejti hatását,és bulikázott ,mozizott távolságtartás és maszk nélkül!
2021. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!