Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismét gyilkolt a covid vakcina...

Ismét gyilkolt a covid vakcina (Moderna). 31 éves nő halt meg 3. oltás után. Miért nem állítják már le az oltáskényszerítést és miért nem felelnek a felelősök??

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 21. 10:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
51%

#63: Köszi a linkeket, hasznosak.

Érdekes ez a két ország. Új-Zélandon eddig 28 ember halt meg a vírus miatt, és 86 oltás utáni halálesetet jelentettek be.

Ausztráliában eddig 1611 ember halt meg COVID-ban, 612 oltás utáni halálesetet jelentettek be.

Persze a hatóságok mindent meg fognak tenni, hogy az eseteket kivizsgálják, és kijelentsék, hogy nem az oltás okozta a haláleseteket... Csakis véletlen lehet, 1-2 kivétellel (ahol a családtagok utánamennek a dolognak).

De legalább vannak hetente közzétett számok és lehet látni, milyen súlyos mellékhatások léphetnek fel oltás után, ezek mennyire gyakoriak. Ez is valami, nálunk még ez sincs. Erőnek erejével sem lehet kipréselni a kormányból értelmes adatokat. Talán majd jövő tavaszra lesz egy rövid KSH jelentés róla, akkorra már úgyis mindegy lesz sok embernek.

Ez egy nem hivatalos elemzés az amerikai adatokról, miszerint több ember halálát okozzák az oltások, mint ahányat megmentenek. Nyilván konteó.

[link]

2021. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
25%

"So far, the TGA has found 9 reports of death that were linked to immunisation from 612 reports received and reviewed. "


612 esetet jelentettek, igen, de 9-et találtak annak A JELENTÉS szerint (nem szerintem).


A covid halálozás ismét emelkedőben van és bár még csak a 2. hullám körüli maxon jár (14-16 fő/nap) az esetszám jóval nagyobb, azaz várhatóan sokkal többen fognak meghalni.


Számításaim szerint náluk a napi halálesetet nagyjából 328 fő.

Ha a napi oltottak számát a populáció arányában nézem, akkor lesz legalább 1 ember aki aznap hal meg amikor az oltást kapja.


Illetve mivel 58% -a az embereknek be van oltva így a jövőben legalább 328*0,58=190 már korábban 2x oltott emberek közül meghalni naponta, persze meghalt volna az oltástól függetlenül is..


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy az oltástól hal meg valaki, de önmagában az, hogy az oltás után hal meg és mégse számolják oda még nem jelent eltitkolást.

2021. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez világos. Viszont szerintem van oka, ha bejelentenek egy mellékhatást - valaki úgy gondolja, hogy az oltás miatt történt. Pl. mert az illető előtte teljesen egészséges volt. Lehet benne tévedés, de szerintem az a ritkább.

És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy súlyos mellékhatásban szenvedők elmondása szerint az orvosok nem merik elismerni, hogy az oltás okozta azt, mintha félnének valamitől. Volt, akit nem vizsgáltak ki normálisan, hazaküldték a kórházból, aztán kiderült, hogy vérrögök vannak az agyában. Ha a szülő nem viszi vissza és erősködik, hogy nézzék meg alaposabban, a srác már nem élne. Sok hasonló esetről olvastam. Ebből valószínűsíthető, hogy az esetek jó részét sosem jelentik be.

2021. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
21%
66. Mert ez tabu. Az oltás nem okozhat egészség károsodást csak a vírus.
2021. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Újabb áldozat: 20 éves thaiföldi lány, trombózis miatt amputálni kellett a lábát, majd agyvérzésben meghalt. De legalább az ő családja kapott némi kártérítést az államtól, ritkán olvasni ilyet.

2021. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 Vuk-91 ***** válasza:
51%
Agyvérzésben halt meg. Mivel én nem tapasztaltam agyvérzést amikor beoltottak, nem fogom rögtön az oltásra asszociálni. Itt a pont.
2021. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!