Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tavalyi lezárások napi hány...

A tavalyi lezárások napi hány fertőzött elérésénél indultak kb?

Figyelt kérdés
Ugye most 2361 a napi új fertőzöttek, és majdnem lineárisan emelkedik, szóval gondolom egyszer eljön az a pont, hogy valamit korlátozni kell. Tavaly hogyan is volt ez?

2021. okt. 22. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem mostanában lesz lezárás(nem 2 hetes távlaton belül), és nem olyan lesz mint eddig ezt már mondta pár fideszes politikus (ezeknek nem lehet mindig hinni xd), valamint a védettségi igazolvány korul lesznek a korlátozások.

Én 11.-es gimis vagyok, ha távoktatás lesz, hát legyen, nem örülnék neki, de még mindig jobb, mintha meghalna a fél ország.


Nyilván van vakcina is, tud élni ezekkel a lehetőségekkel aki fél, ELVILEG véd.



Az, hogy a vakcina körül vannak a korlátozások, és így diszkriminálják az embereket az szerintem elfogadhatatlan. Lezárások lehetnének nyilván, de nem úgy mint tavaly, hogy este 8 után ki nem lehet menni, ez szerintem undorító volt, valamint a sulikat is kilehetett volna nyitni simán a két hullám közt.

2021. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

"a sulikat is kilehetett volna nyitni simán a két hullám közt"

Kinyitották, nem figyeltél elég jól.

2021. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Gimnáziumokat nem nyitották ki. (2. és 3. Közt)

Amúgy imádom h lepontoznak mert leirom a véleményem. Sok tudatlan :D

2021. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"lepontoznak mert leirom a véleményem. Sok tudatlan"

A szavazás nem arról szól, hogy leírtad-e a véleményedet vagy nem, hanem arról, hogy aki olvassa, hasznosnak találja-e vagy nem.

2021. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
A 2. és 3. hullám között nem volt semmilyen nyitás. A 3.hullámánál csak tovább szigorítás volt. Mire lehetett volna nyitni pont berobbant megint. A középiskolák-egyetemek novembertől májusig non-stop zárva voltak. Az általánosok meg csak márciusban zártak.
2021. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!