Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen virus van most??...

Milyen virus van most?? Covidon kivul!

Figyelt kérdés

Annyian betegek. Rebgetegen. Orrfolyas,kohoges, laz vagy hoemelkedes, izzadas, neha hidegrazas. Eloszor szaraz, majd hurutosabb, huzos kohoges. A gyerekek az ovibol hoztak haza 🤷‍♀️

Alig vannak oviba, suliba. En mar nem erzek izeket, szagokat, ok jol vannak, neha azert kohognek meg...


2021. okt. 22. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két hete volt egy takonykórom, de olyan, hogy ilyen szerintem még nem volt.... Konkrétan egész nap fújtam az orrom megállás nélkül. Illatokat se éreztem.


De! Hozzáteszem, hogy idén februárban voltam igazoltan covidos, illetve, szeptemberben megkaptam mind a két pfizert.


Most a napokban meg mindennap hőemelkedésem van, fájnak az ízületeim, meg a fejem. Párom is össze-vissza beteg.


Szóval, szerintem a legyengült immunrendszer a felelős sok embernél.

2021. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Bakker szerinted ha teli van az orrod, akkor hogy éreznél szagokat? Én náthásan az ízeket sem érzem, ez így volt már gyerekkoromban is, mikor még covidnek híre sem volt.
2021. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincs eldugulva az orrom. De nem is irtam sehol😀
2021. okt. 22. 15:26
 14/18 anonim ***** válasza:
Az orrfolyás épp elég hozzá, azt írtad. Attól is megduzzad az orr nyálkahártyája, így kevésbé érezni szagokat.
2021. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, nálunk is nem volt olyan, aki ne lett volna beteg. Vannak sokan akik most is azok. A gyerekesek folyamatosan taknyosak. Amúgy a kovid előtt is a nátháim olyanok voltak, hogy szaglás ügyben se kép se hang nem volt.
2021. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Koronavírusok, rhinovírusok, adenovírusok, influenza, RSV.
2021. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszi, utolsó
2021. okt. 22. 22:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Teszt? Az hülyeség, kamu! Ne foglalkozz ennyit vele, a sok korlátozás, online oktatás, home-office és az izoláció... immunkorcsá tették az embereket, felerősödtek a régi, cirkáló vírusok is és legyengült a maszkozással az emberek immunrendszere. Jó úton halad a gyógyszergyárak profitja, vegyétek már észre könyörgöm....
2021. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!