Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki már kérhetné a harmadik...

Aki már kérhetné a harmadik oltást, de még nem teszi, az miért vár?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

10


Utálnak is érte, már le lettem pontozva, mert egészséges vagyok és nem csesztem el az életem a fotelban és termeltem saját zöldséget, gyümölcsöt, nem a bolti génmanipulált, felvizezett és vegyszerezett termékeket veszem... nem voltam lusta és mellette dolgoztam is, sőt sportolni is jártam, legalábbis itthon futni.

Az oltottak nagyon erős támadásokat indítanak az oltatlan emberek ellen, mert nekik nincs életük és irigyek az egészséges emberekre, utálják őket, hogy nem vesznek részt a kísérletben.

2021. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

1, Kísérleti gyógyszerről beszélünk, normális esetben évekig tesztelnek valamit mire forgalomba kerül. Így is kockázatnak vagyunk kitéve, nem ismertek a hosszútávú mellékhatások.


2, Ennyi volt az elvárt a védettségi igazolványhoz.

2021. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
5 8-nak: én akkor kaptam Pfizert, amikor azt a 100 ezret szétdobták, április legvégén. Október közepén 4000 volt az ellenanyagszintem.
2021. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam februarban, szeptember kozepen 750 korul volt az ellenanyagom (50-tol pozitiv)
2021. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra várok,hátha részleletes információt kapok valaki illetékestől,hogy ha annyira biztonságos a vakcina,akkor miért egyedül a beoltottnak kell felelősséget vállalnia érte?
2021. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

9

Aztán mitől, a semmitől? Honnan tudná szerencsétlen szervezeted, hogy mi ellen kéne termelnie, ha azt se tudja, hogy létezik covid?

2021. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16


A vírus biztos belém került ha van ellenanyagom, de szerencsére észrevétlenül, mert beteg nem voltam ezt írtam. Mellesleg első perctről nem foglalkoztatott a covid, nekem az életem mit sem változott, épp úgy jöttem-mentem, találkoztak tömegekkel és még csak maszkot sem hordtam, vagyis ahol kellett néha feltettem az államra egy tokamelegítőnek...

2021. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

Tehát megfertőződtél, ne szépítsd.

2021. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Minden bizonnyal, másként negatív kéne, hogy legyen. De a lényeg, hogy szúrópróbaszerű volt, hogy megnézessem én is, mert akartam kártyát bizonyos okokból, így meg is kaptam.

2021. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!