Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen esetekben lehet orvosi...

Milyen esetekben lehet orvosi felmentést kapni kötelező covid elleni oltás alól? Kérlek soroljátok fel a lehető legtöbb dolgot!!

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

21-es Ha ennyire oltáspárti vagy kérlek fejtsd már ki, miben befolyásolja más életét hogy én be vagyok oltva vagy sem? Ugyanúgy fertőzhet aki be van oltva mint aki nem. Csak az oltottnak valószínűsíthetően enyhébb lesz a lefolyása. Mégis milyen hatással van ez másra? Ez saját felelőssége kellene legyen mindenkinek... Sok birka ezt nem érti meg.

Mellesleg átesem már rajta és mint egy rosszabb megfázás olyan volt. Minek adassak be egy olyan oltást amiről nem tudni jóformán semmit, mikor az én szervezetem már találkozott a vírussal és legyőzte?

2021. okt. 29. 13:56
 22/71 A kérdező kommentje:
Amit ennyire kell nyomatni meg erőltetni az számomra felesleges "méreg"
2021. okt. 29. 13:58
 23/71 anonim ***** válasza:
36%
Jó, akkor mondd el az orvosodnak, hogy mi van, aztán kész. Ha ilyen művelt vagy, miért itt próbálsz infót találni? Ja tudom, az orvos gonosz ugye? :D
2021. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
25%

"miben befolyásolja más életét hogy én be vagyok oltva vagy sem?"

Ha kórházba kerülsz, más elől foglalod a helyet egy elkerülhető problémával.


"Ugyanúgy fertőzhet aki be van oltva mint aki nem"

Nem ugyanúgy.


"egy olyan oltást amiről nem tudni jóformán semmit"

Miért ne lehetne tudni semmit? Szép lassan elérünk oda hogy 1 éve oltanak random "közembereket" (tehát nem a szűk csoportos klinikai tesztek), és még nem változtak gyíkká milliók. Vagy mit szeretnél tudni?


Egyébként ha nem akarod akkor ne oltasd be magad, ennyi a történet.. De miért kell kamuzni, meg jajveszékelni hogy méreg? :D

2021. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
54%

"21-es Ha ennyire oltáspárti vagy kérlek fejtsd már ki, miben befolyásolja más életét hogy én be vagyok oltva vagy sem? Ugyanúgy fertőzhet aki be van oltva mint aki nem. Csak az oltottnak valószínűsíthetően enyhébb lesz a lefolyása. Mégis milyen hatással van ez másra? Ez saját felelőssége kellene legyen mindenkinek... Sok birka ezt nem érti meg."


Fordítsuk meg:


Te örülnél, ha esetleg a terhességed során valamilyen komplikáció lépne fel, de nem tudnak azonnal műteni/nincs sebész/altatóorvos mert covid osztályon vannak? Ugye, hogy nem. Egy világjárvány nem magánügy.

2021. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
10%

#27

Nyilván akkor a bilgécc lenne a hibás, mert miatta nem dógoznak rendesen az orvosok! :D

2021. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Nem egy ismerősöm van kórházban covid miatt úgy hogy be van oltva maradjunk annyiban!!!!!!

Ők talán nem "foglalják a helyet" mások elől? Beoltatták magukat mégis ott vannak. Most akkor hogy is van ez?

2021. okt. 29. 14:06
 28/71 anonim ***** válasza:
30%

Hazudsz :) Próbálsz egyre jobb dolgokat kitalálni, hogy palástold a műveletlenségedet. Nekem meg egy ismerősöm sincs kórházban, akik be vannak oltva, ellenben az egyik oltatlan kollégám majdnem belepusztult a fuldoklásba 1 hónapja. Most akkor hogy is van ez? :D


Na, de kaptál válaszokat:

- beszélj az orvosoddal

- mondj fel, keress másik munkahelyet

- napold el a babaprojektet

- oltass


ezek a lehetőségeid, válassz belőle

2021. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
32%

#29

"Ők talán nem "foglalják a helyet" mások elől?"

Nem önhibájukból, hobbiból.


Még nem válaszoltál: miért nem szakorvostól informálódsz ezügyben?

2021. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
29%

31, mert jönni akart "mérgezni", meg háttérhatalmazni :D

Annyira átlátszó ilyenkor az egész, nincs itt semmi diploma, meg babaprojekt. Csak egy újabb oltásellenes agitátor a másik 20 közül, akik itt az oldalon "kampányolnak". Unalmas...

2021. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!