Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen esetekben lehet orvosi...

Milyen esetekben lehet orvosi felmentést kapni kötelező covid elleni oltás alól? Kérlek soroljátok fel a lehető legtöbb dolgot!!

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
69%
59-es vagyok és okosabb is mint te, akinek fogalma sincs az immunrendszerről. Amúgy ha van normális kórházban dolgozó ismerősöd aki nem gyáva elmondani neked az igazat, az uazt mondja mint amit én is. De maradj továbbra is vak.
2021. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
35%

59.kommentet nem nagyon tudom értelmezni , se eleje, se vége , semmi tudományos tartalma nincsen.

Én orvostanhallgató vagyok, tudom mi megy a kórházakban .

2021. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
69%
Jaj te vagy a gyikos orvostanhallgató. 🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
35%

Látom ez az IQ szinted.😅😅

Olyanba beleszólni , amihez semmi közöd nincs.

2021. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
77%
Orvostanhallgató aha 😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi köze az IQ-nak bármihez is. Az én szakmámban van jelentősége, de attól, hogy valaki tud logikai feladatokat értelmezni és problémát megoldani 100 féle képen, lehet egy műveletlen tajparaszt, vagy érzelmi vagy empátiai nulla.
2021. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim válasza:
56%

Ne adasd be ezt a mérget semmiképp, főleg, hogy gyermek vállalás előtt álltok, de a párod se adja be, ha lehet. 😖

Megvan rá az oka, hogy sokan méregnek hívják ezt a löttyöt, ez nem védőoltás.. Aki fel veszi ezt a sok sz@rt, meg is érdemli 😡.. Nekem nem egy ismerősöm, vagy ismerősnek ismerőse halt meg az oltás felvétele után nem sokkal. A kórházak miért nem vállalnak felelősséget az emberek után? A biztosító miért nem fizet utána? Az orvosok is le vannak fizetve, hogy tartsák a szájukat, nehogy valami ki szivárogjon. Nagyon sok orvost kötelez a munkahelye az oltásra, és sokan ki is mentek külföldre, olyan országba, ahol nem kötelezik őket, pontosan jól tudják, hogy kísérleti fázisban van ez. Lehetetlen, hogy ha olyan hű de szuper és hű de jól véd, hogy még az orvosok sem veszik fel. A mi városunkba ahol 20ezer+ a lakosság száma, összesen 2 orvos maradt a sebészetin, a legtöbb szakrendelőkbe gyakornokokat küldtek, de rendes orvos, aki a szakmában már évek óta benne van, nincs mellette. 😡 Aki megteheti most magán rendelőkbe jár. Nem hiába ez a görény Orbán és társai is csak sós oldatot kaptak.. De adassátok csak nyugodtan, majd ki nyitjátok a szemeteket, mikor már késő lesz. Az embereknek össze kéne fogni az oltás ellen, hisz ez korlátozza az életünket, és diszkriminációt szít! Ez nem csak Magyarországon gond, az egész világon..

2021. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
5%
Hát te mekkora hülye vagy utolsó .
2021. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%

A diszkriminációban teljesen igaza van.

Pl. a német politika gusztustalan módon uszít az oltatlanok ellen.

70% oltottságnál rájuk mindent, ilyet eddig csak a történelemkönyvekből ismerek, csak akkor származás alapján tették.

2021. nov. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
5%
Csak azért kedves 68as, mert igazam van, és ezt nem tudod elfogadni? 🤣
2021. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!