Lehetett COVID?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete este elkezdett kicsit kaparni a torkom, viszont másnapra már alig éreztem, ezt követően kb 2 napig megmagyarázhatatlanul fáradt voltam, és némi hasmenésem is volt.
2021. okt. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2021. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akik enyhe tünetekkel, vagy tünetmentesen vészelik át, náluk mik a tünetek?
2021. okt. 29. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett, de ez így csak tippmix. Pár hét múlva próbálj meg csinálni egy antitest-tesztet. Ha pozitív lesz, akkor valószínűleg az volt, ha negatív, akkor sosem fogod megtudni.

(Igen, tudom, hogy a teszt nem 100%-os, de némi tájékozódásra jó, mielőtt valaki belém kötne miatta.)

2021. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetett. Még ezen kívül kb 150 légúti kórokozó terjeng a levegőben. Szóval bármi.

Az én torkom is kapart, meg volt orrváladék. Engem most más miatt vizsgálgatnak, nekem az antigén gyorsteszt negatív lett, viszont egy baktériumot kitenyésztettek az orrváladékból.

2021. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-50%
2021. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!