Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásfanok mitől rettegnek...

Az oltásfanok mitől rettegnek még 3 oltás után is, ha ők ezzel védettnek tartják magukat?

Figyelt kérdés
Sokszor ezen nevetek, mikor 3x oltott ismerősöket látok maszkban, begubózva és rettegve menekülve az utcán, mintha jönne a mumus :D Én még maszkot sem hordtam normálisan mióta elkezdték ezt a hisztériát, de beteg sem voltam és nem is leszek, mert amennyi beteg ember között voltam, ha akart volna, már elért volna rég. De ezt nem értem mit retteg egy 3x oltott, míg sok oltatlan hozzám hasonló ember, teljesen leszarja a kovidozást.
2021. nov. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Megfertőzte őket a kormány.
2021. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Mert az oltatlanok megmagyarázták nekik, hogy az oltások nem érnek semmit, plusz legyengítik az immunrendszert, plusz chip van bennük, plusz az oltással csak ki akarják nyírni őket. Csoda, hogy félnek?
2021. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én senkinek se magyaráztam semmit,messze álljon tőlem, nem érdekel a covidcirkusz olyan szinten, csak kezd kész zombiapokalipszisnek tűnni, mikor oltott ismerősöket látok menekülő üzemmódban maszkokkal az arcukon. Nagyon gáz, hogy ennyire megfélemlítette őket a tévé és a média.
2021. nov. 2. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudtok olcsò eladò gázállarcot? A vegyvèdelmi ès biològiai harcászati felszerelèsemből mèg ez hiányzik...
2021. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartják védettnek magukat! Az oltás csak növeli a védettséget, de nem garantálja!
2021. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

A betegsègek elleni fogèkonyság, vagy az immunitás erőssège hatalmas mèrtèkben függ a lelki állapottòl. Ha valaki folyamatosan fèl, rettegèsben èl mondjuk egy vìrusfertőzès miatt, akkor 825 oltást is beadathat, az sem segìt majd!Illetve bármennyire is butaságnak gondolják sokan, a manifesztáciò lètező dolog.

Vagyis ha valamivel sokat foglalkozol, sokat gondolsz rá ès főleg ha èrzelmeket is kivált benned, mondjuk fèlelmet, akkor be fogod vonzani!

2021. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy te nem voltál beteg (még lehetsz), de másnak az életébe került. A harmadik oltás pedig azért kell, mert idővel csökken az ellenanyagszint.
2021. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Kedves barátom!

Nekem az idősebb rokonom, a teljesen egèszsèges közeli rokonom, a fasom oltásuk után váratlanul, relytèlyes körülmènyek között hunyt el.Ès mèg sorolhatnèk egy tucat dolgot a közeli ismerőseim körèben,ezèrt kèrlek ne oszd itt nekem a baromságaidat az ellenanyagszinteiddel mert abban hiszek amit tapasztalok.

Egy egèszsèges ember immunrendszere le fogja küzdeni, ezt a ki tudja mifèle virust.Azzal, hogy valakibe nyakra-főre tolnak egy olyas valami cuccot, amièrt maga a gyártò sem vállal semmilyen felelőssèget,attòl inkább tartanèk!

Persze mindenki azt csinál az èletèvel amit akar, de a vègeláthatatlan oltakozás helyett inkább el kène gondolkozni dolgokon.Egy ilyen vakcina, nem az

a kategòria,amit csak tömsz magadba agyba-főbe büntetlenül...

2021. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
És ha nincs vakcina, akkor szerinted mi lenne? Rengetegen meghalnának, és a vírusnak sem ismerjük még a hosszútávú mellékhatásait. Kivéve, ha mindenki hordaná a maszkot, és karanténban töltene néhány napot, vagy hetet. Az oltás azért kell, mert az emberek nem tudtak tavaly a fenekükön ülni, így szétfertőztek mindenkit. Mennyivel egyszerűbb lett volna kezet mosni és tartani a távolságot… még oltás sem kellene!
2021. nov. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Honnan tudod, hogy vakcina nèlkül mennyien halnának meg? Megìrta a mèdia?

Tudod mi az egyetlen mòdja, hogy kiigazodj a mai káoszos világban?

Ha úgy èled az èleted, hogy semmiről nem alkotsz vèlemènyt, amit nem tapasztaltál meg!!!!!!

Ès mèg valami!

Ma a szò, a mèdia csak egy közlès, ami semmit sem számìt.Egy dolog számìt.A tettek!

2021. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!