Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A 4. oltás az tényleg meg fog...

A 4. oltás az tényleg meg fog védeni a vírusfertőzéstől?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom, tapasztalom azt, hogy azok a munkatársaim akik felvették 3. oltást egyre jobban betegednek meg, főleg torokfájás, láz, köhögés és fáradékonyság.


Egyszer csak lesz már egy rendes vakcina, amely tényleg valódi védettséget fog adni!?



2021. nov. 3. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Soha. Nem tűnik fel senkinek sem hogy semmit nem ér az oltás? Sorra betegeknek azok akik beoltatjak magukat. Ki tudja mivel...
2021. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
A 4. Még nem teljesen, a 14. már 99%ban védhet talán.
2021. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Az ellen ami jön a világra, egy dolog véd 100%ban. Ha nem a világtól várod az olt-almat hanem a Teremtőtől és az ő kezébe teszed az életed. Ha ő elpecsétel akkor igazán védett leszel még a pestis, vagy bármi ellen is.
2021. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 yoshimitcu ***** válasza:
88%
Az fog eltakarítani.
2021. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagytok maszkban


Nem a megbetegedéstől véd

Ezek enyhe tünetek amugy is.

Családban 2 van túl hármon, egyik se lett beteg.



Plusz gondolom, kell pár hét 3. után is.

2021. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Lehet alapból betegesebbek ezek a kollégáid és semmi köze az oltáshoz, nekem a környezetemben 6 emberről biztosan tudom, hogy túl van a 3.-on már egy ideje, egyik se lett beteg eddig, és korábban se voltak kovidosak, az is lehet nekik volt eddig szerencséjük.
2021. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Az első kettő ugyan nem ért semmit, de a negyedik az garantáltan megvéd. Vagy az ötödik.
2021. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
"Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen."
2021. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
ja, ide csak antivaxerek írhatnak felpontozott válasz??
2021. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
A 44. már talán ha addig nem küldenek valamelyikkel a temetőbe... úristen, komolyan ennyire sötétség uralkodik? Egyetlen oltást sem vettem fel, semmi bajom sem volt 4 hullám óta, jövök-megyek, rengeteg emberrel, köhögős, beteg emberrel találkoztam buszokon, boltban mindenfelé :D A sok oltott birka köröttem meg mind beteg, vergődik, dolgozni se bír, táppénzeken vannak. Kb. ennyit a nagyon jól működő oltásprogramról :D Idióták, nem fog egyik sem védeni, ez politika, a járvány egy nagy büdös kamu, hogy eladják a sok gyilkos vakcinát a birkáknak!
2021. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!