Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha 2020 óta folyamatosan...

Ha 2020 óta folyamatosan érintkezem diagnosztizáltan pozitív covidos emberekkel, de nekem soha semmilyen tünetem nincs, akkor mikor lenne érdemes antitest-vizsgálatra mennem és kiváltanom az Ultimate Platina védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Onnan tudom, hogy bizonyítottan azok, hogy vannak munkakörök, ahol egyszer tüsszent az ember és már dugják is az agyába a tesztet.


Vagy tüntetni kéne (természetesen csak online, a távolságot betartva), hogy legyen külön "Egészséges Vagyok és vállalom a felelősséget ha megdöglök, úgysem tud megvédeni a haláltól az állam, ha genetikailag rossz lapokat kaptam az élettől" kártya is azoknak, akik tudatosan döntöttek úgy, hogy soha nem oltatják be magukat és egyébként sem akarnak ilyen zsarnoki rendszerben élni, inkább eladják az otthonukat, majd a pénzből elhúznak valami nyugis trópusi szigetre és finító?



2021. nov. 6. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
33%

Inkább csináltass egy ellenanyag tesztet. Hátha tünetmentesen átestél, és akkor megkapod a négy hónapos "Inkább fizetek egy valag pénzt, mint ingyen felveszem az oltást" kártyát.

A lakásod árából egy egérlukat nem kapsz egy trópusi szigeten, ahol amúgy is fél év alatt elvinne egy betegség, ami a helyieknek meg sem kottyan.

2021. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!