Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem értem, miért van az, hogy...

Nem értem, miért van az, hogy többen hallnak meg azok akik be vannak oltva, mint azok akik nincsenek beoltva?

Figyelt kérdés

Ahol nyilvánosságra hozzák a halálozási adatokkal azt is, hogy hányan voltak részlegesen, vagy teljesen beoltottak, ott mindenhol az derül ki, hogy többen halnak meg az oltottak közül?


De ez hogyan lehetséges, ha egyszer kapott védőoltást?


Továbbá olyan hírek terjednek, hogy a beoltott gyermekek 5-16 évesek között, az oltás után nőtt meg 80% a halálozás?

Ha ez igaz, akkor ez felháborító, ahogyan az is, hogy az adatokat manipulálják és félre vezetik ezzel a szülőket?



2021. nov. 7. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Azért halnak meg többen az oltottak közül, mert az oltások "működnek".
Azért titkosították az adatokat, mert szégyellik magukat a "szakértők", nehogy kiderüljenek a tévedéseik.
Az oltások következtében nem halnak meg többen, csak sokan nem akarják felvenni a 3. oltást és ezért nő a halálozás.
7 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja, a forrás lemaradt:


[link]

2021. nov. 7. 09:40
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Normális forrás is van vagy csak ez a bulvárlap?
2021. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
61%
Ez egy olyan oldal, aminek a hitelessége megkérdőjelezhető, élet-, és hitvédelem az álláspontjuk. Eleve, ha a hit fontos számukra és az alapján élnek, cselekszenek, akkor az nem fér össze, nem igaz vallást propagálnak, volt ahol már betiltották a csatornájukat.
2021. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A vakcinagyártóknál lehetnek összesített és nagy populációra vonatkozóan adatok, de ők meg titkolják!
2021. nov. 7. 10:02
 5/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
#4: Ez lehetséges, de mivel nem tudjuk, nem is tudjuk hitelesen ellenőrizni.
2021. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

A Földön korlátozott a hely és a nyersanyag... valahogy meg kell oldani a népességi problémát.


gondolj bele csak elméletben, hogy egy vírussal kilövik a nyugdíjasok nagy részét, akik igazából csak fogyasztanak és az országoknak kell őket eltartani, a befizetett adókból. Akkor mennyi nyersanyag és pénz marad meg.

2021. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted kérdező miért titkosak az adatok?

Szerinted miért tolják a felelősséget a munkáltatókra?

Kár ezen rugózni, ha a józan paraszti eszed megmaradt, akkor teljesen nyilvánvaló, a rettegőket meg hagyd meg a hitükben. Te ebben hiszel, ők meg abban.

Remélem majd akkor, amikor az 5. oltást akarják beléjük diktálni, magukhoz térnek.

2021. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Én egészségügyi vonalon tanulok tovább, tehát nem fogom a tudomány állításait öntörvényűleg fölülírni.

Abban viszont tisztában vagyok, hogy vannak bizonyos dolgok amelyet a nyilvánosság elé nem fognak sose felhozni, de ez nem csak egészségügyet érinti, hanem minden tematikában találunk ilyen "érzékeny" pontokat amelyet a kormányok sosem fognak tisztázni.


Én beoltattam magam, mert egyrészt hiszek a tudományban és megbízok az oltásban, másrészt egészségügyben alapból kötelező is. Ennyi áldozatot meg tudok hozni azért, hogy azzal foglalkozzak amivel szeretnék.


Egyébként úgy, ahogy Magyarországon, úgy külföldön is léteznek ún. "kamucikkek".

Én általában azoknak az újságoknak hiszek, amelyek az állításukat tudományosan alá is tudják támasztani.

Jelenleg ott tartunk, hogy a tudomány alá tudja támasztani azt, hogy miért fontos beoltatni magunkat, ellenben azt egyik cikk sem tudta tudományosan alátámasztani, hogy MIÉRT halnak meg emberek az oltástól.

2021. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez egy normális statisztika, abból a szempontból, hogy ott van hogy az oltottak és nem oltottak között x főre vetítve hogyan állnak az adatok, mert nem a db számít önmagában, hanem az, hogy ez hány %-át teszi ki az oltott/nem oltott csoportnak.


Pl:65+ korosztályban 9x többen haltak meg a nem oltottak közül a vizsgált időszakban.


Hogy lehet mégis, hogy összességében több 65+-os halt meg?

HA 90% oltottságnál van 900 000 oltott és 100 000 nem oltott.

Meghal 70 oltott és 30 nem oltott.


Tehát 100 000 főre vetítve az olyan, mintha kb 8 oltott halna meg és ez ál szemben a 30 nem oltottal..

2021. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
korrekció: ez áll szemben ..
2021. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!