Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2400-as ellenanyag mennyiségge...

2400-as ellenanyag mennyiséggel lehet, szabad oltást kapni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm ellenanyag tesztje 2400 (nem tudom a mértékegységet). Már átesett a covidon a tavasszal gond nélkül. Most oltáson gondolkodik. Nem lesz baj a sok ellenanyag plusz az oltás hatóanyagából? Próbálom lebeszélni, de teljesen behülyítették.

2021. nov. 7. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baja nem lesz
2021. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerinted ha ennyi ellenanyag mellett oltást kapni veszélyes; akkor a fertőzés mit tenne vele?
2021. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Minek oltás neki ha átesett, ilyen magas az IgG-je?? Bakker, keresi a bajt magának akkor megtalálja... full védett az illető! Nekem 700 közeli volt az érték még se rohantam oltatni én is átestem tünetek nélkül. Az orvosom azt mondta felesleges oltani ilyen esetben.
2021. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem értem a felvetésedet... A kérdés arra irányul, hogy nem "lesz-e sok" együtt a viszonylag magas ellenanyag szint és még az oltás is.
2021. nov. 7. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem érted, mert kb annyi eszed van, mint az oltásban a teljes vírus mennyisége.
2021. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
A válasz meg: ostoba az ismerősöd: védett, de azért nyomatná magába az oltást tök fölöslegesen.
2021. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-6:

Szóval mindenki ostoba, csak te vagy a tuti csávó...

Egyébként pontosan ezért akarom lebeszélni, mert teljesen feleslegesnek gondolom. Csak azt nem tudtom, hogy szimplán csak felesleges, vagy esetleg veszélyes is lehet.

2021. nov. 7. 11:56
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem veszélyes, nem felesleges
2021. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Veszélyes is lehet. Van egy olyan lehetőség, hogy antitest függő immunfokozás azaz ADE. Ez akkor alakul ki ha beszopja a vírust és az immunrendszere a T limnfociták által megtámadja a saját szerveit, azaz belehal az illető a fertőzésbe.
2021. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Miért érzed szükségét, hogy beleszólj egy másik ember döntésébe?
2021. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!