Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hete estem át a barátnőmmel...

2 hete estem át a barátnőmmel covid fertőzésen, szerencsére tünetmentesen párom pedig enyhe tünettel. Mikor nézessünk ellenanyagszintet vagy memóriasejteket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beoltva, nem is tervezem, viszont érdekelne, hogy mennyire lettem védett a fertőzés által. Barátnőmtől kaptam el, egy helyen is dolgozunk, együtt kerültünk karanténba, ő taknyos volt és kicsit köhögött néhány napig, hőemelkedéssel. Nálam nem jelentkezett tünet de a gyors és a PCR teszt is pozitív volt.
2021. okt. 11. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hadd mosmàr a fenèbe ez a delta variàns èn a helyetekbe a temetèseteket intèznèm.
2021. okt. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
2021. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Jól megy haver két hét állomány után te azon agyalsz, hogy b.ssz el minél több pénzt ilyen felesleges baromságra. Irigyellek bár nekem is csak ennyi bajom lenne. Amúgy meg, hogy miért felesleges? Mert, ha valóban elkaptad, amit akkor nincs mit tárgyalni. Ha elkaptad van ellenanyagod, ha nem nincs. Köztudott, hogy a PCR teszt is használhatatlan, erre én magam vagyok a tanú. Amikor elvileg elkaptam engem 3szor teszteltek. Egyszer, amikor karanténba kerültem kétszer amikor vissza kellett menjek dolgozni, mert másképp nem mehettem volna. Három alkalommal három különböző módon vettek mintát. Amikor felhívtam a járványügyi hatóságot, hogy megkérdezzem mi a protokoll, a hölgy hebegett habogott a telefonba, végül kinyögött annyi értelmet magából, hogy fent a videó a youtubeon (hogy hogy kell mintát venni)... Innentől számomra ez az egész hiteltelen, ugyanígy az egykori pozitív tesztem is. A helyzet ettől sokkal könnyebb volt. Amikor én estem bele idén januárban, akkor valahogy az volt a trend és megfigyelhető nálunk a cégen belül, hogy, aki a ksh által magasabb bérrel rendelkezik, mint az átlag, azok úgy valahogy pozitív eredményt produkáltak, a sori dolgozók pedig egytől egyig negatívak voltak. Sokáig figyeltem ezt a trendet. Ebből adódóan a konklúzió is adott volt. Szürreális módon és ellent mondva a logikának lehetetlen volt az, hogy a sori dolgozó, aki naponta több kontakttal lép kapcsolatba nem lett pozitív, míg, aki tőlük elszeparáltan ült irodában valahogy pozitív lett. Megvan, hogy nem csak a munkahelyen lehet ezt összeszedni, de boltba is akkor lényegesen kevesebbet jártam + a sori dolgozónak is kellett boltba mennie. Tehát az egyedüli következtetés az alábbi: a sori dolgozó semmilyen szinten nem került karanténba még idén januárban nálunk. Miért? Mert, ha nincs operátor, nincs termelés + a KSH általi kimutatás alapján átlagon alul keres. Míg egy irsai dolgozó, a KSH szerinti átlagot hozza, ebből következik a jó magyar mentalitás, hogy aki talán tudott volna félretenni egy keveset azt azonnal így két hét állományba vágták. A parlamentben meg eközben azt híresztelték, hogy milyen rohadt jó a magyar családoknak, mert mindenhol ott figyel 1 millió tartalék.
2021. okt. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Figyi vègrendeletet írjatok mert viszonylag hamar lemegy a hagyatèki. Ès a csalàd hamvasztàst vagy koporsós temetèst szeretne? Koporsóst nèztem nektek neten kicsit dràgàbb!
2021. okt. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Hármas, tanulni kellett volna és akkor nem kellene soron biorobotnak lenni.
2021. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem most már nyugodtan elmehettek antitestet nézetni, attól függően, hány napja jelentkeztek a barátnődnél a tünetek. Nézd meg ezt a táblázatot:

[link]

Bár ha neked nem voltak tüneteid, benne van a pakliban, hogy nem kaptad el tőle.

2021. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. Kicsit intim, de többször szeretkeztünk karantén alatt is, kapóra jött a szünet :D Nyál útján és egyéb nedves útján csak elkaptam nem?
2021. okt. 11. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát ja a nyál volt!

Mondom ez a Delta variáns!

Nehogy azt hidd, hogy a tünetek megszűnnek. Csak úgy tűnik majd.

Sajnos 1-2 nap és visszajön aztán 3-4 nap és a hullaházban egy zsákban lesztek.

Szerintem még utoljára döngesd meg a kiscsajt!

2021. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Oké ha a delta variáns, de jól vagyunk már teljesen, nincs semmi tünetünk, nekem eddig sem volt, neki sincs már. Negatív teszttel állhattunk munkába újra, én is negatív vagyok és ő is már.
2021. okt. 11. 13:30
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Visszajön az 1-2 nap hiába a negatív teszt.

Hidd el nekem intézzétek a temetést de előtte szakítsatok időt még egy kis szeretkezésre!

Lehet ő utolsó kívánsága az lenne, hogy kötözd ki az ágyhoz! Kis vadmacska!

2021. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!