Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha napok óta lázas...

Mit tegyek ha napok óta lázas vagyok ?

Figyelt kérdés
Negy napja van mar lazam ,nem tul magas (38 celsius) Vettem be lazcsillapitot,darabig ideig jo ,utana ugyan ugy visszakuszik.Egyebkent nincsenek olyan brutalis tuneteim,faj a fejem es a szemem is ,illetve egy picit kohogok,erom viszont van .Viszont a laz az egyszeruen nem akar beallni . Szerintetek mi a teendo ilyenkor .Orvoshoz holnap mindekeppen el akarok menni. A tobb napos laz miatt ne varjak holnapig ?Menjek korhazba vagy ugyeletre?

2021. nov. 7. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne menj, ha más panaszod nincs. Tegyél a csuklódra, mellkasodra priznicet, vagy vegyél hűtőfürdőt.
2021. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a kórház és az ügyelet. Várd ki a holnapot.
2021. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kegyetlenül rosszul, miért mennél az ügyeletre? Feleslegesen terhelnéd a szervezeted az utazással, várakozással. Pihenj, igyál sokat és csillapitsd a lázat. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk telefonálni kell az orvosnak ha lázasak vagyunk, nem lehet csak úgy beállítani. Mielőtt mész hívd fel, nehogy potyára bemenj holnap.
2021. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Holnap hívd fel a háziorvosodat, és lehetőleg, amíg nem mondja, ne menj be magadtól. (hacsak nem lehet telefonon felhívni) Ha be kell menned mindenképpen, legyen rajtad orvosi maszk.

A SBO-ról azonnal elzavarnak, ott nem szoktak foglalkozni a "4 napja beteg vagyok" betegekkel (legalábbis nálunk így van).

Ez lehet akár influenza, vagy Covid is, sajnos a tünetek ráillenek mindkettőre.

2021. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől a hasznos információkat
2021. nov. 7. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Ne menj sehova, kinyírnak a kórházban és mész a covid statisztikába...
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!