Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sinopharm vakcina tapasztalato...

Sinopharm vakcina tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt a fajta vakcinát szeretném magamnak beadatni, mert ezt a technológiát tartom megbízhatónak (plusz ezt még fel tudom fogni :D).


Nem szeretnék 3.-ik meg 4.-ik vakcinát, csak kettőt, aztán le szeretném tudni az egészet, mert csak a munkához kell, amúgy nem adatnám be.


2021. nov. 8. 12:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Esetleg te nem ember vagy, hogy ennyire nem számít az, hogy élesben most tesztelték először emberen?
2021. nov. 8. 13:27
 22/31 anonim ***** válasza:
21%
Menekülővakcinának használják az emberek. Akik nem akarnak kísérleti GMO meg mRns génterápiás oltásokat de zsarolják őket a covidfasiszta náciféle emberek azoknak ez az egy szerencséjük van, Orbán kínai vakcinamutyijának hála végülis. Mert amúgy a korrupt Orbán nélkül nem lenne hagyományos választás sajnos. A legkevesebb mellékhatást produkálja de nem veszélytelen ez sem azért. De én idősek esetében hallottam csak, hogy visszaütött volna a kínai míg az új típusúak vegyesen viszik z összes korosztályt.
2021. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%

“ akkor mi itt a kérdés?”


A tapasztalatok leginkább. De ott is van a kérdésben, ha nem tévedek.

2021. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
28%
#23 de úgysem érdekli, csak azért írta ki a kérdést, hogy a nyugati vakcinákat szidja.
2021. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De igen érdekel, ezért kérdeztem utána, nem szidom a nyugati vakcinákat, se azokat, akik azt beadatták maguknak, csak az mellett érveltem, hogy én miért a kínait akarom beadatni.
2021. nov. 8. 13:41
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

“ de úgysem érdekli”


Miből gondolod? Nekem is volt, hogy vásárlásnál valamit eldöntöttem, de kértem a tapasztalatokat. Nem azért, hogy lebeszéljenek a döntésemről, hanem hogy tisztában legyek, hogy mire készüljek fel.

2021. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy milyet kapsz a lélegeztető géptől mindegyik jobb. Kezdettől fogva nem értem a vakcina körüli "hol gyártották" felhajtást, influenza elleni vakcinát milliók megkapják minden ősszel és a kutyát nem érdekli a származása.
2021. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
Minden vakcina egyformán jó!
2021. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt kaptam belőle. április és májusban.

Kb 1 hónapja estem át kovidon. 1 hétig fújtam az orrom és 2 napig gyenge voltam.

Szerintem jól működött az oltás, nem volt semmi komolyabb tünet.

2021. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én azt kaptam tavasszal és nem lettem beteg azóta se.

Oltási reakcióK: aznap vállzsibbadás, másnap egy kis fáradtság és kis fejfájás. Ennyi.

31F

2021. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!