Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez már tényleg csak az oltatla...

Ez már tényleg csak az oltatlanok járványa ahogy szeptemberben beharangozták?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
2021. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Felteszem azoknak a kérdést, akik szerint az oltottak vannak többségben kórházban:


Ha ez igaz, akkor tavaly ősszel (amikor még nem volt oltás ugye) hogy-hogy tele voltak a kórházak oltatlan emberekkel?


Tehát kialakult valami csodálatos módon az oltatlanok szervezetében, amitől nem betegszenek meg (függetlenül, hogy elkapták-e a vírust vagy sem)?


Várom a magyarázatot.

2021. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Tök mindegy ki van kórházban. Ember oltott oltatlan. Én is atestem ezen a takonykoron. Oltatlanul be kellett vallalnom mert penicilin érzékeny vagyok.mondjuk amugy se oltatnam be magam semmi pénzért .az indokot nem írom le.3 napig lázas voltam kb 1hetig gyenge és ennyi buuuum.a sputnykos mérnök haverom meg köpte ki a tüdejét. 1 dolog miatt az oltatlanok jarvanya. Ők fogják tulelni barátaim.nincs oltott oltatlan. Emberek vannak.figyeljetek a jeleket.egyre többet látom a fekete helikoptereket pedig borsodi vagyok nem Pest környéki.sokat nèzzetek az eget."EE"
2021. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

12-es,az a magyarázat, hogy 2 év alatt már be van oltva 6 millió ember, most tartunk kb 1 millió fertőzöttnél, aki átesett, meggyógyult, vagy meghalt stb. De ez nyilván nem 1 millió, hanem jóval több. Hiszen sokan tünetmentesek, nem mennek orvoshoz, vagy nem tesztelik őket, simán lehet a duplája, vagy több is. Akik átestek, védettek természetes úton, nyálkahártya immunitásuk is kialakul, ezt megmondta Rusvai, az oltástól viszont nem, ez így működik. Aki egészséges volt és oltatott, az az oltásra bízta ezt a feladatot, ráadásul hozzányúltak az immunrendszeréhez, különösen aki pfizert kapott. Tudom, az volt az oltások közt az iphone😄.

Szerintem, aki eddig nem oltatott, az így, vagy úgy átesett, találkozott a vírussal és igazából ők a védett, egészséges emberek. Aki oltatott, az pedig nem tudhatja, mint ahogy senki nem tudja, mit fog lépni a szervezete, ha megfertőződik.

2021. nov. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly, még sok embernek új volt a vírus, mostanra, aki akkor beteg volt, fekgyógyult, vagy meghalt. Akkor is volt, akinek nem volt tünete, nem tesztelték, nem ment orvoshoz. Tehát az akkori szám is jóval nagyobb.

Nekem meggyőződésem, hogy az bb@szta el, aki beoltatta magát, erős, egészséges emberként. Ők nem tudhatják, hogyan reagálnak majd erre, vagy akár egy influenzára, vagy más vírusra.

2021. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#12: a vermonti helyzetből az látszik, hogy az oltásoknak a gyakorlatban nincs haszna, nem igazolja, hogy az oltás megvéd a vírus által okozott súlyos betegségtől és haláltól. Annyira nem is meglepő, hiszen a jelenleg az USÁ-ban és nálunk is használt oltóanyagokat még az eredeti wuhani vírusra fejlesztették ki.
2021. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
2021. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
Oltatlan vagyok és semmi bajom nincsen, a környezetemben lévő oltatlan embereknek sem.
2021. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Maga Kósa Lajos is 3 oltás után lett annyira beteg, hogy kórházba került egyenesen. Mondhat bárki bármit, én is bíztam az oltásokban, de eleinte nagyon nem erről volt szó! Oké, hogy az oltás nem a fertőzéstől véd, ezt tudja mindenki, de arról volt szó, hogy azon szinte kb. 99%, hogy nagyon enyhén, mint egy átlagos nátha fog átmenni a covid, aki oltatott, de a halál és a kórház tuti, hogy nem fenyegeti. Ezzel szemben nagyon nem ezt tapasztaljuk...
2021. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyre puhul a kommunikáció az oktással kapcsolatban, ahigy egyre nehezebb tagadni a tényeket.

Lassú víz partot mos!

2021. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!