Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tünetmentes covid fertőzéssel...

Tünetmentes covid fertőzéssel mennyi idő után lettetek negatívak?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akiknek kell a negatív teszt ahhoz, hogy újra dolgozhasson. Én idősek otthonában vagyok gyógytornász, emiatt nem elég az X nap karantén önmagában :( Csináltak most mindenkinek pcr tesztet, sajnos pozitív lett a tegnapi. Tünetem semmi.

2021. nov. 10. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Egy magán intézményben fogok szülni, és 10 napnál nem régebbi negatív tesztet kérnek. Ha van oltás, ha nincs.

Kétszer voltam eddig covidos, elsőre enyhe tünetekkel, másodjára meg semmi tünet nem volt. Abszolút semmi.

Az most a legnagyobb felelmem, hogy a kiírt időpont előtt gyanútlanul elmegyek tesztet csináltatni, és bumm pozitív lesz :(

2021. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!