Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Mi lenne az az...

Oltatlanok! Mi lenne az az ok, ami miatt beadatnátok a vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 23:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
83%

92-es vagyok. Azt még hozzáteszem hogy bármilyen virus okoz sulyos mellékhatásokat. De egyik virusnál sem voálát az hogy valamit ennyire erőltettek csak a covidnál. Sokan átestek tünetmentesen a covidon és én is, kisbeb lázam volt 2 napig és ennyi a nagy betegség. Akkor minek is kell az oltás? Mitől véd meg hogy ha nem lettem súlyos beteg tőle. Mi ellen véd? Mi a logikája? Mi abban a logika hogy aki be van oltva és ugyanúgy elkapja csak nem kerül lélgeztetőgépre.

Én nem vagyok beoltva és mégis elkaptam a teszt szerint még márciusban és nem kerültem lélgeztetőgépre és sokan elkapták és nem kerültek. Akkor mégis mi az értelme? És pont ezek a kérdések azok amire senki nem tud választ adni. Aki hisz ezekben az ugyis beoltatja magát aki meg értelmesen gondolkozik az meg nem olttaja be magát és ez igy van rendjén. A kormány viszont a pénz miatt erőlteti az emberekre ezt az egészet. Milliókat kapnak érte vagyis milliárdokat. Győrfi Pali is akit ismerek személyesen is. Bármit elő tud adni jó pénzért. Neki is az első a pénz aztán a munka.

2021. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
100%
91 attól véd meg, hogy ezeknek a léhütöknek el kelljen mennie dolgozni... Mármint ettöl nem téged véd meg, hanem őket.
2021. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
66%
Tanárom isteniti orban vikiket es, hogy milyen jol teszi, hogy igy nyomja az oltast. 3. Oltast megkapta a szerencsetlen otthon fekszik koviddal. Cseh cikket olvastam, hogy az oltas ugyanugy kicsinalja az immunrendszert mint az aids. Aki akarja annak az utjaba nem allok adasse be maganak az en dozisomat is ha evvel jobban erzi magat.
2021. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
77%
Semmi, nincs az a pénz, nincs az a tett, ha nem mehetnék boltba, rendelnék kaját, de akkor sem oltanak be. Van egy gyönyörű házam, telekterülettel, kerttel, van 3 lovunk, szabad életünk van, távol a ganéktól, így akárhogy korlátoznának leszarom, mert szép vidéken lakok, alapból nem járok sehova.
2021. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!