Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Mi lenne az az...

Oltatlanok! Mi lenne az az ok, ami miatt beadatnátok a vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 23:27
 41/94 anonim ***** válasza:
25%

43, hazudsz, ennyi

[link]

[link]

2021. nov. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
38%
Nem hazudok te gyökér! Ne akarj már internetes cikkel meggyőzni és meghazudtolni a valóságot, amelyet a saját két szememmel láttam! Igen te biztos ilyen fotel virológus vagy, de attól, hogy idecseszel két linket, az a valóságon nem változtat!
2021. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
21%

Hagyjad már rá a pcsába 45-ös

Meg van róla győződve hogy mindent tud XD

Nem tudom mi érdeked volna itt hazudozni

2021. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
32%
De, hazudsz, a két nyilatkozatot linkeltem a hivatalos oldalról, ami az előírások szerint ki kell tölteni. Semmiféle cikk nincs a linkeken, a nyilatkozaton meg semmiféle felelősségátvállalás nincs. Aki mást állít az szimplán hazudik.
2021. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, te biztos jobban tudod, okoskodj csak!
2021. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvenné a telefont a háziorvos 😅
2021. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
26%

“ Rendben, te biztos jobban tudod, okoskodj csak!”


Mutass evidenciát az állításodra! Én megtettem, neked csak a szád jár, úgy, hogy egyetlen oltást sem adattál be magadnak.

2021. nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
17%

Nekem most két oltatlan ismerősöm rohan.

A nagybátyám felesége, mert négyen laknak együtt, természetesen oltatlanul, elkapták, az anyukája sajnos menthetetlen, a strok-eon átesett keresztapám talán kijön belőle. A nő és a nagynénje már rohannának oltásért.


A másik egy néni a lépcsőházból. Állandóann együtt partizott a négy oltásellenes, kettő már halott, ma temetik az egyiket :(

2021. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
14%

3, nem érted.


Tbc is megjelenik néha, kanyaró is, pedig oltva vagyunk ellene. De nem lesz belőle járványos méret, sporadikusan van egy-egy eset. (elég elmenni az ukrán, román határ közelébe, hogy találkozz ilyen beteggel).

2021. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
32%
NINCS semmilyen formàban a hozzájáruló nyilatkozaton a felelősségvállalásra történő utalás. Ismétlem, hogy mindenki értse, aki legalább olvasni tud😉: NINCS. Ez is csak egy facebookon keringő "álhír" a rengeteg közül, és az IQ-harcosok valamiért pont ezekre gerjednek.Szánalom...😅🤷
2021. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!