Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Mi lenne az az...

Oltatlanok! Mi lenne az az ok, ami miatt beadatnátok a vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 23:27
 71/94 anonim ***** válasza:
8%

"úgy eladni a saját nézőpontod, mintha az lett volna a 11ik parancsolat a kötáblán..."


Megpróbáltam. De akkor menjünk le a szintre.


Ez nem az én nezetem, hanem a tudományé. Ezért kerül egy platformra az oltásellenesség a lapos föld hívekkel, mert mindkét csoport jobban ért a tudományhoz mint a tudósok.


És ha tényleg reprezentatív a személyes ismeretség, akkor a nem oltakozók idióták. De szerintem ez továbbra sem érdemi mérő.

2021. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
64%

#73:

"Ha az emberek 90% oltva lenne, nem tudta volna kitől elkapni…pont ahogy kanyarójárvány sincs vagy 60 éve"


Ekkora baromságot így péntekre....na mindegy. Élj ebben a tudatban. (Egyébként asszem pont tavaly volt, hogy a kanyaró felütötte fejét Romániában meg más országokban is, úgyhogy még ez a része sem igaz).

2021. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
13%

utolsó:"Egyébként asszem pont tavaly volt, hogy a kanyaró felütötte fejét Romániában meg más országokban is, úgyhogy még ez a része sem igaz"


És azt is elolvastad, hogy miért? Gondolom nem, mert akkor nem égetted volna be így magad. Az oltásellenesek megjelenése miatt kezdett újra terjedni, mert egyre többen vannak azok, akik semmit sem értenek a témához, csak azt hiszik

2021. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
79%

#76: Elolvastam, én a Te kommentedre reagáltam, amely azt állította, hogy vagy 60 éve nincs. Mivel megjelent, ezért van.

Értelmezési problémáid vannak még a saját kommented kapcsán is? :D

Magyaráztam én azt valaha is, hogy mi az oka, miért ütötte fel fejét? :D

2021. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
55%
77, nálunk nincs kanyarójárvány kb 60 éve, mivel kötelező oltás van rá. Romániában nincs, Ukrajnában sem
2021. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
77%

75, mert ott nem kötelező a védőoltás ellene.

Ide is áthurcolják, van sporadikusan egy-egy eset, de járványos méretet nem ölt a fertőzés, a 100%-os átoltottság miatt.

2021. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
77%

#78: Még mindig ki beszélt járványról rajtad kívül? :) Annyit mondtam, hogy felütötte fejét. Pont.

Egyébként meg témától eltér. :D

2021. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%

Vicc az egész, oltás is hogy kezdődött: Majd talán 5-10 év múlva lesz... Aztán hopp itt van 4-5 féle is, oltsunk, mindenki okés lesz hurrá. Oh, hát azért így is el lehet kapni, meg hordozó is lesz az ember, de azért oltsunk. Egy oltás mégse elég, kell második is.... ja kettő se elég, harmadik is kell.


Na majd térjünk akkor vissza erre az oltásra, ha nem kísérleti egereknek nézik vele az embereket, mert így az megy körülbelül, más nem. Akinek kell adassa be, de azokat se nézze le akik meg nem akarják. Különben is, ha annyira bíznak az oltásban, hát akkor nem kell mitől félniük, a lezárásokat stb meg a kormánynak tessék köszönni, mert ugye amúgy mibe telne akkor simán nem zárni, hanem akkor csak mehet oltott ide vagy oda, de valahogy még azokat is kizárják a dolgokból.

2021. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
77%

74 el lehet bújni ilyen ködös fogalmak mögé, mint tudomány, de hát ki az? Azokra az orvosokra gondolsz, akik hetente állítanak teljesen ellenkező dolgokat? Eleve az orvosok közül sem mindenki fogadta el az oltást. Akkor ön nem orvosok, csak mert te azt mondod?

Az orvosokat is érdekek mozgatják, nagyon kis buta vagy, ha azt hiszed, bárkit érdekel a te egészséged.

500 éve az akkori tudományos nézőpont miatt megégették azt, aki szerint gömbölyü a Föld, most röhögsz rajtuk. 50 év múlva rajtad fognak röhögni, mert a buta kis elméd csak statikusok képes szemlélni a világot.

2021. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
89%

Akkor oltatnám be magam, ha a hiánya korlátozná az életem bizonyos területeit. Ha a munkahelyem kérné vagy ha nem mehetnék pl. moziba / étterembe / uszodába, stb. Tehát nem félek az oltástól és a konteókon is csak mosolygok. Egyébként azért nem kérem, mert szerintem felesleges. Márciusban átestem rajta mindenféle gond nélkül, nem voltam rosszabbul, mint egy influenzánál, nincsenek poszt-covid tüneteim sem.

Az egészségügyet sem terhelem, sőt, nagy ívben kerülöm, a háziorvosomat már lassan 3 éve nem láttam. Szóval nem az én hibám, ha nem tudnak valakit ellátni. Ha meg a 2 vagy 3 oltás sem tud valakit megvédeni a haláltól, akkor így járt, természetes szelekció.

2021. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!