Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan teszteljem magam...

Zzztripzzz kérdése:

Hogyan teszteljem magam koronavírus gyanújával?

Figyelt kérdés
Megkaptam a 3. oltásom és nagyon enyhe, nátha szerű tüneteket produkálok, de több igazolt covidossal is találkoztam, tehát gyanús, hogy nem nátha lesz. Illetve az oltottaknál jelentkező tipikus tünetek vannak. A kérdés pedig az, hogy a teszt az antitest termelést mutatja ki nem? De nekem az ígyis-úgyis van. Akkor most mi tudok tenni?

2021. nov. 12. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban lehet kapni gyorstesztet. Veszel egyet-kettőt, ha pozitív akkor az vagy. Ha negatív akkor vársz, ha rosszabbodik a helyzet akkor vagy veszel megcsinálsz még egyet vagy kérsz a házi orvostól pcr tesztet és akkor kiderülhet.


A gyorsteszt és a pcr teszt nem mutat ki antitest értéket. Arra külön vérvételes vizsgálat van.

2021. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!