Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kíváncsiságképp, habár tudom...

Kíváncsiságképp, habár tudom egyénenként változó. Kinek mennyi lett az covid elleni antitest tesztje, és mikor eshetett át előtte a betegségen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
1800 (sajnos nem emlékszem a mértékegységre) 3x Pfizer oltás, beteg nem voltam
2021. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorstesztet csináltam három héttel az 1. Pfizer oltás után, de nem mutatott ki semmit; nincs ellenanyag a szervezetemben. Lehet hogy vízzel oltottak be?..
2021. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Megnevezés Eredmény Referencia értékegység

SARS-CoV-2 IgG (Siemens Centaur) antitest 39,46 * 0,00 - 0,99 U/ml

Pozitív. SARS-CoV-2 IgG ellenanyag kimutatható.ami korábbi

SARS-CoV-2 fertőzés vagy sikeres vakcináció eredménye is lehet.

Tudna valaki segíteni a kiértékelésben? két pfizer oltásom van május 2 kaptam a másodikat, vacilálok a harmadik oltáson, köszönöm

2021. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, a 39,46-ot kell figyelni, nálam a minimum érték 10 kellett, hogy legyen, az alatt nem kapom meg a védettségi igazolványt. Én még tavaly év végén estem át a betegségen, azóta is szépen kitart a védettségem, még mindig 56-os ez a szint.
2021. nov. 15. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2020 októberében voltam az (legalábbis szerintem hetekig nem éreztem ízeket,szagokat) idén májusban még 2000 felett volt
2021. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gyik123 ***** válasza:

“Többen hiú ábrándba eshetnek az antitest méregetéstől, Szlávik elmondta, miért”


„Ugye addig, amíg a tudomány nem bizonyítja be azt, hogy a magas antitestszint megvéd bennünket a betegségtől, addig én nem tudom azt mondani, hogy az emberek viselkedését az antitestszint határozza meg.”


[link]

2021. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen kevés a válasz. Én két héten belül szeretném-csupán kíváncsiságból-megméretni, 5 hónnappal a második oltás után, gyanítom nem lesz már vagy csak kevés. Bár az első oltástól nagyon szarul voltam, de nem hiszem, hogy lappangott volna bennem és arra oltottak volna rá, bár a doki ezt feltételezte, de nem voltak tipikusnak nevezett covid tüneteim. Persze ki tudja.
2021. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, ma kaptam meg a múltheti labor eredményt. Második Pfizert jún.22-én kaptam, kb. az összes lehetséges mellékhatást megtapasztaltam és most a tüskefehérje receptorkötő domen ellenes SARS-CoV-2 IgG 323AU/ml, a Corden-nél 50AU/ml az alsó határ. Az eltelt időt figyelembevéve nem meglepő a kis mennyiség, ugyanakkor úgy tűnik, hogy az erős mellékhatások egyáltalán nem jelentik azt, hogy most igazán ezerrel azt termeli a szervezet amit kell.... (Nem voltam tünetes, de lehet nekem pont tünetmentes Covidra oltottak rá és esetleg ez gyengítette az első vakcina hatását.)
2021. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!