Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az igazság, mi az oka...

Mi az igazság, mi az oka annak, ha a Sinopharm fiatalnál termel kevés antitestet?

Figyelt kérdés
Elég sok cikket elolvastam. Fele azt írja, nem tudják, a másik fele azt, hogy alulműködik az ilyen emberek immunrendszere. Megkérdeztem a Vakcinainfó csoportban személyre szabottan és nem engedték ki, törölték.
2021. nov. 13. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Sinopharm fiatalnál, idősnél egyaránt kevés antitestet termel.

Ez egy közel 100 éves technológia. Nem kell tőle sokat várni.

2021. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fiatalok zöménél nem termel keveset. Párunknál igen, alighogy pozitív a teszt vagy épp negatív.
2021. nov. 13. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy azért mert az elölt vírusban sokféle fehérje van és sokukra felkészül a szervezet. Viszont így egy adott fehérjetípusra kevesebb antitest jut. Az mRNS vakcina célzottan csak 1 fehérjére készíti fel a szervezetet. Így csak az ellen kell termeljen. A teszt pedig pont azt az 1-et méri.
2021. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahol én nézettem, ott nemcsak a tüske ellen termeltet keresték. Lehet pozitív se lett volna egy másik teszt.
2021. nov. 13. 18:35
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Sok olyan cikk van ami politikailag motivált és próbálják lejáratni a keleti vakcinákat, hogy ezzel a kormány ellen hergeljenek. Ezek gyakran kevés vagy hiányos adattal és hibás vagy irreleváns következtetést levonva jelennek meg.


Én is Sinopharmot kaptam tavasszal és azóta se volt semmi bajom. Több országban használták sikeresen és gyártásra licenszelték már.


A nagy külömbség nem a vakcinák közt van, hanem az oltatlanok és az oltottak közt.

2021. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, értem, hogy a legtöbbeknél használ, de nekem nem használt. A koronavírustól is félek és attól is, hogy így derül ki, hogy bizonyos immunhiányom van. Vagy csak, hogy 70 évesnek megfelelő állapotban van a szervezetem, aminek sok jele van így is (izomgyengeség, gyenge állóképesség, nulla egyensúlyérzék, krónikus betegségek sora, tompa érzékek).
2021. nov. 13. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor mondd hogy nem használt, ha intenzívre kerültél vagy meghaltál covid miatt. Ha azt megúsztad, akkor vagy használt vagy elkerülted a vírust.

Harmadiknak meg lehet másfajtát.

Az immunhiányos aggodalmadra a háziorvos vagy szakorvos fog tudni értelmes választ adni kivizsgálások után. Itt alighanem kapsz szakértői választ. Nem hiszem, hogy orvosok itt lógnának. Főleg nem járvány időben.

2021. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérjél harmadik oltást. Tudsz mást tenni?
2021. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyok.


Viszont így gondolom full olyan, mint másoknak az első, kellene negyedik is, az lenne a második.



Plusz mi az oka a jelenségnek? Mi az oka?

2021. nov. 13. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:

9: ha negyediket akarsz, akkor írj a kormánynak, vagy a háziorvosodnak, ne ide, mert nem tudunk vele mit csinálni.

Ezer oka lehet: immunhiány vagy valami más fel nem derített krónikus betegség. Vagy egyszerűen csak peches vagy, ilyen is van. Legrosszabb esetben szar oltást kaptál, megromlott vagy kicserélték sóoldatra, esetleg gyártási hibás.

2021. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!