Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet az első Pfizer oltástól?

Ez lehet az első Pfizer oltástól?

Figyelt kérdés
Megkaptam az első Pfizer oltást pár nappal ezelőtt, és azóta nagyon fáj ha hozzáérek, vagyis érzékeny a hónaljam és a bal mellizmom. Ez lehet attól? Illetve a lábam is kicsit zsibbad és fáj is. A vádlimnál. Látnia kellene orvosnak vagy elfog múlni? Nektek volt ilyen vagy valami hasonló? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 15. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy hipochonder? Az oltás helye fájhat, a többi csak amiatt van, mert túlfigyeled magad.
2021. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon hipochonder vagyok, viszont tényleg érzem, hogy fáj. A pólót alig tudtam reggel felhúzni annyira érzékeny a hónaljam és a mellizmom, ha hozzá ér valami:/
2021. nov. 15. 21:06
 3/7 anonim válasza:
A pfizer mellékhatások fb csoportban rengeteg hasonlót olvasni.
2021. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomóid megduzzadtak. Jellemző a Pfizerre. Lehet máshol is meg fog. Van, akinek izomrángással is jár. Elvileg 3-4 nap múlva elmúlik. Ha nem, akkor orvos mindenképp, de akkor is, ha rosszabb lesz a helyzet.
2021. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Testvéremnek érzékeny lett a háta, nekem pedig izomlázam lett a bal mutató ujjamnál. Mindenkinél máshogy szívódik fel, de lassacskán elmúlik. Viszont elég érdekes, hogy mitől vannak ilyen szélsőséges mellékhatásai?? Soha egyetlen oltásnak nem voltak. Teszem hozzá ennél sokkal súlyosabb vírusok ellen kaptunk.
2021. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Minden oltásnál vannak ilyen mellékhatások csak nem emlékszel rá, mert ezeket gyerekként kaptad. :)
2021. nov. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Nincsenek. Kaptam tavaly is meg azelőtt 2 évvel is és max 1 napos lázam volt, de krónikus ízületi gyulladásom biztosan nem. És ha már itt tartunk ez csak a pfizerre jellemző. Na okoskodhatsz tovább.

2021. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!