Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, ti nem tapasztaljáto...

Oltottak, ti nem tapasztaljátok, hogy mióta be letettetek oltva, mintha gyengébb lenne az immunrendszeretek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Korábban soha nem voltam beteges, kb 3 évente egyszer szoktam átlagban elkapni valami nyavalyát. Az első 3 covid hullám alatt nem voltam beoltva, semmi bajom nem volt végig, még csak egy enyhe orrfolyás sem.

Aztàn rászántam magam az oltásra nyáron és most hogy beköszöntött az ősz, olyan beteges vagyok, mint még soha, 1,5 hónapon belül kétszer kaptam el valamit, először valószínűleg náthàm volt, lázzal, aztàn pedig a covidot is elkaptam.

Ja és még jut eszembe, hogy az allergia szezont is sokkal nehezebben vészeltem àt a szokásosnàl, volt amikor màr az agyam szétment, annyit tüsszögtem, soha nem viseltem azt sem ilyen rosszul.

Szerintetek ez csupán véletlen lehet, vagy akadhat közte összefüggés? Tapasztalt más is ilyet?

(Kínai oltàst kaptam)


24/F



2021. nov. 16. 12:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én nem fognám a korlátozásokra, nem vagyok oltva, 2020 februárban volt covid betegségem (de akkor még ugye nem volt covid, csak márciustól), azóta lekopogom semmi nem volt, június óta maszk nélkül dolgozunk az irodában (cég lesz.r mindent), egy ember lett covidos, vele keddi nap találkoztam és pénteken már beteg volt, nem kaptam el és senki más sem, pedig még együtt is ebédeltünk kedden.
2021. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
helyesbítek: 2020 februárban covid szerű betegségem
2021. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
egyébként aki beteg lett se volt oltott és náthás volt, 37.8 hőemelkedés, már 4 hete volt, él és virul
2021. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem értem ki az,aki feszt lepontozza a válaszokat... Legyen bárkinek bármi a válasza, itt TAPASZTALATOKRA kíváncsiak. Hogy lehet az rossz, hogy valaki ezt, valaki meg azt érzi? Lehet nincs igazuk, de ettől nem lesz kevésbé hasznos a válasz, ha a kérdésre válaszolt...
2021. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hál Istennek, nekem nem volt semmilyen utóhatása.
2022. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!