Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gibraltár 100% átoltott és...

Gibraltár 100% átoltott és tombol a covid, az oltás miért ront a helyzeten?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis miért nem segít semmit? Nálunk is rosszabb a helyzet mint tavaly pedig van hatmillió oltottunk. :(
2021. nov. 16. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű a válasz:nem jó az a lötty semmire sem ennyi

Idővel lehet hogy lesz hatékony de ezek nem jók jelenleg,ez van

2021. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Mit értesz tombol alatt? Napi 50 esetetet amiből 0 halott van?
2021. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
2, ha valóban így van, akkor mért vezet be a kormány szigorításokat náluk? 100% átoltottság mellett, (szerinted) 0 halottal? (Azért szerinted, mert én azt olvastam, vannak akik meghaltak covid miatt.)
2021. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen most zárnak ekkora átoltottsággal.
2021. nov. 16. 18:57
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Talán értelmezni is kellene, amit olvasol.

A fertőzöttek száma magas, a kórházban kezelteké meg a halottaké pedig a béka feneke alatt van. Akkor szerinted hatékony az oltás vagy nem?

2021. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

"Igen most zárnak ekkora átoltottsággal."


Igen. A kormány lemondta a saját maga által szervezett karácsonyi ünnepséget. Komoly zárás.

2021. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
'Ezek az intézkedések egyelőre a tömegrendezvények felfüggesztésére, a beltéri maszk viselésére és a csoportos összejövetelek tiltására vonatkoznak, később ezeknél komolyabb korlátozásokra is lehet számítani, ha az új esetek száma nem csökken." Tehát ez neked semmi, ez normális, ezelőtt is minden hétvégén ez történt, ugye? Ne vicceljünk már, szerintem te egyáltalán nem érted ami le van írva.
2021. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly ugyanezen a napon 10-ed annyi fetőzött és nulla oltott!
2021. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

2#


Ott az oltások előtt sem haltak!

2021. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Nekem úgy tűnik, hogy megelőzésként mondják le a rendezvényeket és rendelnek el most maszkviselést. Inkább hordjon mindenki két napig maszkot most, minthogy tele legyenek fertőzöttel a túristaszenzonban alapon.


Ráadásul elég gyorsan nőtt a fertőzöttek száma, nem tudom mikor oltattak de gondolom nem akarnak vakon bízni a vakcinákban és azt mondani, hogy hupsz tényleg zárni kellett volna.

2021. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!